نمناک اخبارحوادث بازداشت شرور خطرناک خانی آباد + عکس
شرور ، شرور خطرناک
شرور خطرناک محله خانی آباد که در ملاعام با استفاده از سلاح سرد و چرخاندن دور سر خود، قدرت نمایی می کرد، توسط پلیس دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1394
بازدید : 5,899 نفر

ساعت 18:10بیستوپنج مردادماه بر اساس اعلام مرکز پیام مبنی بر یک مورد شرارت و ایجاد رعب و وحشت در مردم در خیابان ماهان بلافاصله عوامل گشت انتظامی یگان کلانتری 152 خانیآباد نو خود را به محل رساندند.

شرور خانی آباد

با حضور مأموران مشاهده شد شخصی در ملاعام با استفاده از سلاح سرد و چرخاندن دور سرخود، قدرت نمایی می نمایید و لذا مأمور این یگان از مرکز پیام درخواست نیروی کمکی می نمایید که یکی دیگر از واحدهای گشت کلانتری به سرعت خود را به محل رسانده و ابتدا متهم را دعوت به آرامش می کنند که مثمر ثمر واقع نمی شود و شخص متهم به مأمور حمله و سعی در زخمی کردن وی داشت.

در ادامه مأموران با رعایت صحیح قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک 4 تیر از اسلحه سازمانیبه صورت هوائی می نمایند که در نهایت شخص متهم به هویت "داریوش" 28 ساله دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری 152 خانیآباد نو درباره این خبر به باشگاه خیرنگاران جوان گفت: پروندهای در این رابطه برای متهم تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی و رسیدگی بیشتر در اختیار مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار می گیرد.

بازداشت شرور خطرناک خانی آباد + عکس

بازداشت شرور خطرناک خانی آباد + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف