نمناک اخبارسیاست دستگیری شرور عبدل آباد
عبدل آباد ، شرور
یکی از اراذل و اوباش عبدل آباد که به ایجاد نزاع و درگیری و اخاذی از کسبه محدوده خیابان محمد واقع در عبدل آباد مبادرت میکرد توسط ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1394

علیرضا لطفی از عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای دستگیری یک شرور در محدوده خیابان محمد واقع در عبدل آباد خبر داد و گفت:این متهم به جرم ایجاد نزاع و درگیری و اخاذی از کسبه محدوده مذکور تحت تعقیب قرار گرفت و بازداشت شد.

وی گفت:این متهم به ایجاد نزاع و درگیری و همچنین اخاذی از کسبه محدوده نظام آباد تحت تعقیب بود که با تلاش ماموران پایگاه هشتم بازداشت شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در تشریح این خبر افزود:با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان و کسبه محدوده عبدل آباد در ارتباط با اقدامات مجرمانه یکی از اراذل و اوباش این محدوده پرونده ای از سوی دادسرا به ماموران پایگاه هشتم این یگان ارجاع شد و ماموران اقدامات خود را در این ارتباط آغاز کردند.

وی بیان داشت:در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که این متهم «ب» نام دارد و یکی از اراذل و اوباش سطح سه محدوده مذکور است که با مدتی پیش با ایجاد درگیری و نزاع ضمن بر هم زدن آرامش شهروندان و نظم عمومی، اقدام به اخاذی از کسبه کرده است.

لطفی گفت:در تحقیقات بعدی مخفیگاه متهم که پس از درگیری به آنجا فرار کرده و پنهان شده بود در محدوده مذکور شناسایی شده و ماموران پایگاه هشتم این یگان موفق شدند در عملیاتی ضربتی این متهم را در مخفیگاه خود بازداشت و برای تحقیقات به پلیس امنیت منتقل کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد:متهم در بازجویی های انجام شده به ایجاد درگیری و نزاع در محدوده های جنوب تهران، زورگیری، حمل سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی در اختیار دادسرا قرار گرفت.

دستگیری شرور عبدل آباد

دستگیری شرور عبدل آباد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف