نمناک سبک زندگیکار و زندگی چطور در شرایط بد روز خود را از نو خوب شروع کنیم؟
شروع روز ، شروع روز خوب
در شروع روز برای مثبت کردن روز بدتان نفس های عمیق بکشید، قدم بزنید و از جملات پر انرژی استفاده کنید همچنین می توانید کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید

چگونه از نو روز خود را خوب شروع کنید وقتی همه چیز بهم ریخته است؟

همه این شرایط را تجربه کرده ایم، زمانی که با شروع روز از خواب بیدار میشویم همه چیز اشتباه پیش میرود ؛ کلید را گم میکنید، صبحانه خود را میسوزانید، و سگ شما همه جای فرش را کثیف میکند، کودک شما جیغ میزند و این اوضاع ادامه پیدا میکند.

هنگامی که روز خود را اینگونه شروع کنید، تمام انرژیتان از بین میروداین موضوع، بر روی خواب شما و در نتیجه فردای شما تاثیر گذار خواهد بود و زمانی میرسد که دیگر متوجه آن نمیشوید!

خوشبختانه روشی وجود دارد تا جلوی حادثه بد را بگیرید و اجازه ندهید روزتان خراب شود ، روشی که در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند.

شروع خوب روز بد

شروع یک روز خوب و عالی با حفظ آرامش

6 روش موثر برای خوب و مثبت کردن روزی که بد شروع شده است

1.احساس کردن:

گاهی اوقات با وجود تلاش زیاد همه چیز اشتباه پیش میرود و شما را در شرایط بد قرار میدهد ؛ در این شرایط، نفس عمیق بکشید و به احساسات خود رجوع کنید.

شاید در نگاه اول تاثیر گذار نباشد، اما بعد از گذشت زمان کوتاهی شما احساس آرامش خواهید کرد.با تکیه بر احساساتتان و عبور از انرژی منفی، دیگر روزتان خراب نخواهد شد.

2.انرژی خود را ذخیره کنید:

برخورد مردم روی شما تاثیر میگذارد؟ دریافت حس منفی از دیگران سریعا بر روی شما تاثیر میگذارد و شما را به سمت حس بد سوق میدهد.برای جلوگیری از این حالت، حس کنید نوری سفید اطراف شما را گرفته است.

چشمان خود را ببندید و فقط نور سفید را تجسم کنید و بگویید"این نور سفید از شما محافظت خواهد کرد و فقط نور و عشق اجازه عبور خواهند داشت".

3.پاکسازی سریع:

وقتی احساس منفی دارید، یک پاکسازی سریع چیزی است که نیاز دارید ؛ بایستید و دستان خود را به شکل دورانی حرکت دهید، این کار انرژی منفی را دور میکند.

بعد از به پایان رساندن این حرکت، سه بار دست بزنید تا انرژی را ثابت کنید.

 شروع دوباره

دور کردن انرژی منفی با چرخاندن دست ها و دست زدن

4.کاری کنید تا انرژی برگردد:

وقتی روز بدی دارید، احتمال اینکه انرژی شما در این حالت بماند زیاد است، پس کاری کنید و انرژی خود را بازگردانید ؛ کمی در طبیعت قدم بزنید، نفس عمیق بکشید، ورزش کنید، یا یک فیلم خنده دار نگاه کنید یا از جملات انرژی بخش استفاده کنید، مثل "روز من به آرامی پیش میرود و من احساس صلح و آرامش دارم. همه چیز همانطور که باید است."

5.قدردان باشید:

زمانی که اتفاقات بدی میافتد، دری دیگر از شانس به روی ما باز میشود، شانس یادگیری، رشد، و خود شناسی ، اگر میخواهید انرژی مثبت و شادی در زندگی شما جریان داشته باشد، باید یاد بگیرید که اتفاقات بد نیز جزئی از زندگی است.

به جای غمگین شدن از اتفاقات بد، به نکات مثبت آن تمرکز کنید ، شکر گزار باشید و انرژی منفی را از خود دور کنید.

5.کاری که دوست دارید انجام دهید:

زمانی که روز سختی داشته اید، خود را سرگرم کار مورد علاقه خود کنید ؛ میتواند شامل خواندن کتاب، سفارش غذای مورد علاقه، یا گذراندن وقت با خانواده باشد.

با خودتان راحت باشید، خود را در آغوش بگیرید، دست خود را بر روی قلبتان بگذارید و بدانید این شرایط عبور خواهد کرد.

 روز انرژی مثبت

شروع یک روز خوب با انجام کارهای مورد علاقه تان

6.پیشگیری بهتر از درمان است:

اگر اتفاقات بد به خاطر دلایل یکسان بروز میکند، زمان آن رسیده که تغییراتی ایجاد کنید و چیزی که شما را ناراحت میکند را کنار بگذارید ، به این فکر کنید که مشکلات از کجا سرچشمه میگیرند و چه کاری برای پایان دادن به آن میتوانید انجام دهید و همیشه به یاد داشته باشید ،فردا روز دیگری است و این شانس را دارید که از نو شروع کنید!

6 روش موثر برای خوب و مثبت کردن روزی که بد شروع شده است

چطور در شرایط بد روز خود را از نو خوب شروع کنیم؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / آ /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف