نمناک اخبارحوادث آزار و اذیت کارگران زن در شرکت خودروسازی مشهور
شرکت خودروسازی ، رسوایی جنسی
مدیرعامل شرکت خودروسازی فورد پس از افشاگری ها درباره چند دهه آزار و اذیت جنسی کارگران زن از کارکنان این شرکت عذرخواهی کرد.
تاریخ انتشار : 23 دی 1396

آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی در شرکت خودروسازی مشهور

به نقل از خبرگزاری فرانسه، پس از افشاگری ها درباره چند دهه آزار و اذیت و سوء رفتار جنسی، رئیس این شرکت خودروسازی از کارکنان دو کارخانه خودروسازی در شهر شیکاگو عذرخواهی کرد.

 
روزنامه نیویورک تایمز اوایل این هفته گزارش مفصلی درباره آزار و اذیت و سوء رفتار جنسی با کارگران زن این شرکت خودروسازی در دهه 1990 منتشر کرد. بیش از هفتاد تن از کارکنان کنونی و سابق این شرکت می گویند آنان را درباره گزارش دادن این سوء رفتار های جنسی ترسانده بودند.
 
جیم هکت، مدیرعامل فورد، پنج شنبه در نامه ای سرگشاده به کارکنان گفت:«مقاله نیویورک تایمز را درباره این موضوع تکان دهنده خوانده است و از این که همکارانش مورد آزار و اذیت و سوء رفتار جنسی قرار گرفته اند متاسف است». وی گفت:«قول می دهد به هیچ عنوان آزار و اذیت های جنسی را تحمل نکند و به شدت با عاملان آن برخورد نماید».
 
در یکی از افشاگری ها یک کارگر زن گفت وی برای داشتن رابطه جنسی با یکی از سرپرست های مرد تحت فشار قرار داشته است و برای بهبود شرایط کاری اش مجبور شده است در برابر این درخواست تسلیم شود.
 
مدیرعامل فورد گفت:برای گفت وگوی مستقیم با کارگران از کارخانه های شیکاگو دیدن خواهد کرد.

آزار و اذیت کارگران زن در شرکت خودروسازی مشهور

آزار و اذیت کارگران زن در شرکت خودروسازی مشهور
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف