نمناک سرگرمیدیدنی ها “شرک واقعی” کیست؟ + تصاویر
شرک واقعی ، عکس شرک واقعی
“شرک واقعی” رادیده اید؟ تعجب نکنید برعکس کارتون های تخیلی دنیای کودکان انیمیشن شرک برگرفته از یک شخصیت واقعی است که در این بخش با آن آشنا می شوید.

شرک واقعی

کارتون شرک رو حتما دیدین،اون غول سبز مهربون!آیا تا حالا به این فکر کرده بودین که خلق این هیبت و قیافه آیا تخیلی بوده یا واقعی؟بد نیست بدونین شخصی با این مشخصات ظاهری وجود داشته و خلق قیافه شرک با الهام از ظاهر این شخص بوده است عکسهای شرک واقعی رو در ادامۀ این بخش ببینید.

شرک واقعی

شرک واقعی

Maurice Tillet نام شهروند فرانسوی است که در سال 1903 بدنیا آمده. او یک بوکسر بود.ولی دلیل این که با شرک مقایسه می شود این است که از یک نوع بیماری خاصی رنج میبرده است. در این نوع بیماری استخوان ها به شکل غیر عادی شروع به رشدمیکنند و به همین دلیل ظاهر عجیبی پیدا کرده بود. علارغم ظاهر عجیبش همانند شرک در انیمیشن های کامپیوتری قلبی مهربان داشته تا جایی که به فرشته فرانسوی مشهور بوده است.

شرک واقعی

شرک واقعی

ماوریک تیلت در سال 1903 به دنیا آمده و در سال 1954 هم از دنیا رفته است. علاوه بر کشتی گیری وی توانایی صحبت به 14 زبان زنده دنیا را داشته است.

شرک واقعی ، عکس های شخصیت واقعی کارتون شرک

“شرک واقعی” کیست؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف