نمناک سبک زندگیخانه داری نکته های کلیدی در شستن لباس و چادر مشکی
شستن لباس مشکی ، خشک کردن
شاید شستن لباس مشکی ،مانتوهای مجلسی وچادر های مدل دار برای شما کمی مشکل باشد. ولی نگران نباشید، اگر نکته های زیر را در نظر داشته باشید می تواند به شما کمک بسیاری کند.

نکاتی برای شست و شوی مانتوهای مشکی مجلسی و چادرهای مدل دار

کمتر کدبانویی است که برای شستن لباس های تیره رنگ مشکل نداشته باشد بخصوص شستن چادر های مشکی که امروزه به دلیل طراحی چادرهایی در مدل های مختلف مانند چادرهای زیپ دار، شال دار، لبنانی و … استفاده از آن ها بسیار متداول شده و به خصوص بدلیل طراحی منحصر به فرد بعضی از این مدل ها و آستین دار بودنشان، استفاده برای کارمندان در محل کار و یا برای مادرانی که کودک خردسال دارند بسیار همه گیر شده است.

در ادامه چند نکته ساده در راستای افزایش عمر این گونه البسه و حفظ براقیت و لطافت پارچه در شستشوهای مکرر و روزمره آورده شده است:

آموزش تکنیکهای شستن لباس های مشکی

این گونه البسه را به هیچ وجه با آب گرمی که درجه حرارتی بیش از 60 درجه داشته باشد نشویید و بهترین روش این است که با آب سرد شسته شوند.

در صورت امکان آن ها را با دست بشویید و خیلی چنگ نزنید و یا نچلانید.

برای خشک کردن، چادر و مانتو را در آفتاب پهن نکنید و در سایه پهن کنید تا خشک شود.

شستن لباس های مشکی

شستن لباس های مشکی

برای افزایش عمر پارچه چادر و یا مانتوهای مجلسی، آن ها را با شامپو که مواد قلیایی کمتری دارد بشویید زیرا مواد اسیدی به پارچه این گونه البسه آسیب می زند و بهتر است که از مشکین شوی استفاده نمایید. 

استفاده از نرم کننده البسه بعد از شستشو برای کاهش الکتریسیته بسیار مناسب و ضروری می باشد. 

چادر مشکی و مانتوهای مجلسی را همواره به صورت وارونه اتو برنید تا بر روی پارچه برق نیفتد و چروک ها را حتی الامکان با بخار اتوی بخار صاف نمایید. 

نکته های کلیدی در شستن لباس و چادر مشکی

نکته های کلیدی در شستن لباس و چادر مشکی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از سافتلن -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف