نمناک اخبارورزشی ادعای آزار 2 شطرنج باز زن خارجی در تهران!
شطرنج،فدراسيون شطرنج ، شطرنج باز
یک سایت خبری روسی ادعا کرد دو شطرنج باز خانم در حاشیه رقابت های گرند پری جهانی در تهران که برای استراحت به پارک رفته بودند مورد آزار قرار گرفته اند.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1394
بازدید : 3,904 نفر

آزار و اذیت دو شطرنج باز زن خارجی

یک سایت خبری روسی ادعا کرد که در حاشیه رقابت های گرند پری جهانی در تهران، دو شطرنج باز خانم که برای استراحت به پارک رفته بودند مورد آزار قرار گرفته اند.

سایت روسی chess-news در این باره ادعا کرده است:«در حاشیه برگزاری مسابقه های شطرنج گرند پری در تهران مشکلاتی برای شرکت کنندگان ایجاد شده است. بعضی افراد از هوای گرم محل برگزاری شکایت داشتند و بعضی هم با پوشش خود در این مسابقه ها مشکل داشتند. با این وجود مشکل بزرگتری نیز در حاشیه این بازی ها ایجاد شده است».

شطرنج

 

این سایت در ادامه ادعایش آورده است:«دو شطرنج باز خانم به نام های والنتین گانینا و پیا کراملینگ که برای پیاده روی به پارک رفته بودند که در راه برگشت به هتل یک فرد قوی هیکل به گونینا روس تبار حمله کرده و بعد از آزارش گریخته است. این دو نفر وحشت زده شده اند و دیگر بدون همراهی مردان از هتل خارج نمی شوند».

 گنینا و کراملینگ هر دو شروع بدی در رقابت ها داشته اند. این دو شطرنج باز از کشورهای روسیه و سوئد هستند.

ادعای آزار 2 شطرنج باز زن خارجی در تهران!

ادعای آزار 2 شطرنج باز زن خارجی در تهران!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف