نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شغل دوم بازیگران و هنرمندان مشهور سینمای ایران
شغل دوم ، هنر مندان
دو شغل های ایران کم نیستند. افراد معروف و مشهور هم از این قاعده مستثنا نیستند. جالب است بدانید که خیلی از بازیگران برای خود شغل دومی دست و پا کرده اند.

شغل دوم چهره های مشهور وبازیگران ایرانی

درتمام دنیا شنیدن حتی کوتاه ترین خبر در مورد هنرمندان و اهالی سرشناس درباره زندگی شخصی، شغل یا تحصیلات شان برای طرفداران آنها هیجان انگیز و جذاب است. دنیای شهرت در کنار مشکلات و سختی های شناخته شده و کمی دور شدن از زندگی عادی، امتیازهایی هم دارد؛برای مثال اگر صاحب نام و مشهور باشید و به ویژه اگر سوپراستار یا هنرمند باشید و بعد تصمیم به شروع تجارت یا کار در هر رشته ای بگیرید شهرت حتما در پیشبرد بهتر کار و البته رونق گرفتن آن تاثیر چشم گیری دارد،حتی می شود گفت شهرت پله ای است برای موفقیت در هر نوع تجارتی.

از ساخت صنایع دستی تا افتتاح شرکت ساختمانی،پرداختن به کارهای دیگر بازیگران را از نظر مالی کمی بی نیاز کرده و می تواند به آنها این اطمینان را بدهد که در آینده و پس از پایان عصر طلایی خود پشتوانه مالی و درآمد دارند. این اتفاق در تمام دنیا رواج دارد و خیلی از سوپر استارهای هالیوودی و بالیوودی هم در کنار بازیگری به شغل های دیگری هم می پردازند. در ادامه در مورد بازیگران و البته هنرمندان ایرانی و شغل دوم شان می خوانید.

 

شغل دوم

شغل دوم برخی آدم های معروف


شغل دوم

شغل دوم چهره های معروف ایرانی


شغل دوم

شغل دوم چهره های معروف


شغل دوم

شغل دوم چهره های مشهور

شغل دوم

شغل دوم بازیگران مشهور ایرانی

شغل دوم بازیگران و هنرمندان مشهور سینمای ایران

شغل دوم بازیگران و هنرمندان مشهور سینمای ایران
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
برگرفته از فرارو -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف