نمناک سبک زندگیکار و زندگی اینفوگرافی: شغل های عجیب که درآمدی عالی دارند
شغل های عجیب ، درآمد عالی
شغل های عجیب خارجی که درآمدی عالی دارند مانند کسی که در مراسم عزا گریه می کند و بابت هر ساعت 40 دلار آمریکا دستمزد می گیرد!

شغل های عجیب پردرآمد اما مبهم

همه ما گاهی نام برخی مشاغل به گوشمان می رسد که به نظرمان چندان عادی نیست و جالب است بدانیم چه کسانی به چنین فعالیت های مشغول هستند. مثلا در کشور خودمان هستند کسانی که برای پوشاندن پلاک ماشین ها در محدوده طرح ترافیک، پول گرفته و روی صندوق می نشینند یا پشت ماشین راه می روند تا شماره پلاک دیده نشود.

اما فارغ از مشاغل عجیب داخلی، آیا تاکنون شغلی به نام «گریه کن در مراسم ختم» به گوشتان خورده؟ یا تست کننده غذای حیوانات؟ یا فردی که برای خوابیدن روی تخت پول می گیرد؟

جالب است که همه این مشاغل عجیب درآمدهای بسیار بالایی هم دارند. مثلا کسی که در مراسم عزا حسابی گریه کرده و اشک بقیه حاضرین را هم در می آورد برای هر ساعت اشکی که می ریزد و ناله ای که می کند، 40 دلار آمریکا دستمزد دریافت می کند، یعنی مبلغی حدود 150هزار تومان به پول ما.

یا مثلا کسی که در صف ایستاده و نوبت می گیرد، هفته ای حدود یکهزار دلار درآمد دارد. برای اینکه با دیگر مشاغل عجیب و پردرآمد دنیا آشنا شوید، اینفوگرافیک زیر را مشاهده کنید.

 

شغل های پردرآمد اما مبهم:

 
شغل های عجیب

شغل های عجیب اما پردرآمد

اینفوگرافی: شغل های عجیب که درآمدی عالی دارند

اینفوگرافی: شغل های عجیب که درآمدی عالی دارند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از وبسایت روزیاتو/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف