نمناک اخبارجامعه شفای دختر 10 ساله یزدی در حرم امام رضا(ع)
دختر ، شفای دختر بچه
دختر 10 ساله میبدی که به دلیل بیماری سال‎ها قادر به راه رفتن نبود، پس از حضور در حرم امام رضا(ع) شفا گرفت.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1396

دختر بچه 10ساله معلول میبدی شفایش را از امام رضا(ع) گرفت

مهدیه طالبی دختر 10ساله اهل میبد که از دوران کودکی به علت بیماری دچار معلولیت شده و قادر به راه رفتن نبود و با مراجعات مکرر به پزشکان نتیجه ای نگرفته و از معالجه قطع امید کرده بود به درگاه رضوی پناه برده و شفای خود را از آن حضرت گرفت.

ابوالفضل طالبی پدر این دختر عنوان کرد:از 10ماهگی متوجه بیماری دخترم شدم و دوره کار درمانی را زیر نظر پزشکان شروع کردیم و در سن 9سالگی او را عمل کردیم اما نتیجه ای نداشت.

طالبی تصریح کرد:با وجود اینکه از همان 10ماهگی با کار درمانی و عمل جراحی نتیجه ای نگرفتیم و تمام آن اقدامات نتیجه اش فقط چند قدم راه رفتن بود پزشکان قطع امید کردند و امید به معالجه از بین رفت.

مادر این دختر در ادامه عنوان کرد:بعد از قطع امید پزشکان از بهبودی دخترم او را به مشهد مقدس برده و برای گرفتن شفای دخترم نزد امام رضا(ع) رفتم که شب جمعه بعد از دعای کمیل در کنار پنجره فولاد دست به دعا برداشتم و در اتفاقی باور نکردنی دخترم به روی پای خود ایستاد و راه رفت.

پدر این دختر در پایان گفت:اکنون دخترم می تواند به طور نسبی راه برود و دیگر برخی علایم بیماری و نواقص قبل را ندارد که این موارد را پزشکان تایید کردند و قرار است بعداز ارسال مدارک پزشکی به آستان قدس رضوی نام دخترم در دفتر شفا یافتگان ثبت شود.

شفای دختر 10 ساله یزدی در حرم امام رضا(ع)

شفای دختر 10 ساله یزدی در حرم امام رضا(ع)
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 65
برگرفته از فارس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 60 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف