دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه شفای دختر 10 ساله یزدی در حرم امام رضا(ع)
دختر ، شفای دختر بچه
دختر 10 ساله میبدی که به دلیل بیماری سال‎ها قادر به راه رفتن نبود، پس از حضور در حرم امام رضا(ع) شفا گرفت.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1396
بازدید : 12,257 نفر

دختر بچه 10ساله معلول میبدی شفایش را از امام رضا(ع) گرفت

مهدیه طالبی دختر 10ساله اهل میبد که از دوران کودکی به علت بیماری دچار معلولیت شده و قادر به راه رفتن نبود و با مراجعات مکرر به پزشکان نتیجه ای نگرفته و از معالجه قطع امید کرده بود به درگاه رضوی پناه برده و شفای خود را از آن حضرت گرفت.

ابوالفضل طالبی پدر این دختر عنوان کرد:از 10ماهگی متوجه بیماری دخترم شدم و دوره کار درمانی را زیر نظر پزشکان شروع کردیم و در سن 9سالگی او را عمل کردیم اما نتیجه ای نداشت.

طالبی تصریح کرد:با وجود اینکه از همان 10ماهگی با کار درمانی و عمل جراحی نتیجه ای نگرفتیم و تمام آن اقدامات نتیجه اش فقط چند قدم راه رفتن بود پزشکان قطع امید کردند و امید به معالجه از بین رفت.

مادر این دختر در ادامه عنوان کرد:بعد از قطع امید پزشکان از بهبودی دخترم او را به مشهد مقدس برده و برای گرفتن شفای دخترم نزد امام رضا(ع) رفتم که شب جمعه بعد از دعای کمیل در کنار پنجره فولاد دست به دعا برداشتم و در اتفاقی باور نکردنی دخترم به روی پای خود ایستاد و راه رفت.

پدر این دختر در پایان گفت:اکنون دخترم می تواند به طور نسبی راه برود و دیگر برخی علایم بیماری و نواقص قبل را ندارد که این موارد را پزشکان تایید کردند و قرار است بعداز ارسال مدارک پزشکی به آستان قدس رضوی نام دخترم در دفتر شفا یافتگان ثبت شود.

شفای دختر 10 ساله یزدی در حرم امام رضا(ع)

برگرفته از فارس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 60 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف