غلامرضا صنعتگر

شفا گرفتن غلامرضا صنعتگر از امام رضا(ع)

تاریخ انتشار : 7 دی 1394کد مطلب : 24781تعداد نظرات : 4 نظر
غلامرضا صنعتگر که مدتی قبل تارهای صوتی اش آسیب دیده بودند و توان تکلم نداشت با توسل به امام رضا(ع) توان صحبت کردن یافت.

 صدای غلامرضا صنعتگر برگشت

غلامرضا صنعتگر خواننده جوان کشورمان که بعلت جراحی معده تارهای صوتی اش را از دست داده بود پس از 65 روز سکوت با کرامت امام رضا(ع) بار دیگر صدای خودش را بدست آورد.

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان که پیش از این هم در نامه ای به امام رضا(ع) از بیماری اش صحبت کرده بود در گفتگویی بیان کرد:باور کنید هنوز شوکه هستم و نمی دانم چطور بعد از 65 روز که هیچ صدایی از حنجره ام نمی آمد به بزرگواری و نگاه حضرت امام رضا(ع) دوباره این صدا به حنجره من بازگشت و من بعد از این همه مدت سکوت و بی صدایی می توانم بار دیگر صحبت کنم و هیچ مشکلی هم نداشته باشم.

وی که به دلیل جراحی های روی معده و روده صدای خود را از دست داده بود، گفت:به دلیل جراحی روی معده و روده ام، تارهای صوتی و حنجره ام نیز دچار مشکل شده و صدای خود را به طور کامل از دست داده بودم و قادر نبودم حتی تکلم ساده را انجام دهم. ابتدا فکر می کردم که این گرفتگی صدا یک سرماخوردگی ساده است، اما متاسفانه این ماجرا بیش از 65 روز طول کشید و هیچکس از پزشکان نیز نتوانستند پاسخ مناسبی به من بدهند. این موضوع به قدری من و خانواده ام را ناراحت کرده بود که دیگر نمی دانستیم چه کاری انجام دهیم.

غلامرضا صنعتگر

صنعتگر ادامه داد:چندی پیش از طرف خانواده ام و تعدادی از دوستان و آشنایان پیشنهاد شد که برای زیارت به حرم امام رضا(ع) مشرف شوم، اما من گفتم که اگر قرار است بروم باید امام رضا (ع) من را بپذیرد. چند روز بعد بود از طریق واسطه ای به من زنگ زدند و گفتند که امام رضا(ع) تو را طلبیده و باید چند روزی را در مشهد حضور داشته باشی و به این شکل بود که من همراه خانواده ام به مشهد سفر کردم.

وی بیان کرد:در این چند روزی که به مشهد مقدس سفر کرده بودم، صبح و شب همراه خانواده ام در باب الجواد دخیل بستم، اما بعد از گذشت این چند روز هم اتفاقی نیفتاد. حتی آخرین باری که وارد حرم شدم و می خواستم از بارگاه امام رضا(ع) خداحافظی کنم پشت سر خود را نگاه کردم و به ایشان گفتم یا حضرت رضا من دستِ خالی از پیش شما بروم؟

این خواننده موسیقی پاپ که طی ماه های اخیر درگیر مراحل درمانی بیماری است، ادامه داد:بعد از اینکه از سفر مشهد بازگشتم همچنان قدرت تکلم نداشتم، اما دیشب که به خواب رفتم حال عجیبی داشتم. حتی مادرم که بعد از یک ماه به دیدنم آمده بود این حال و هوای عجیب را در من دیده بود تا اینکه خوابیدم و نزدیک اذان صبح بود که خواب سفرم به مشهد مقدس را دیدم که در این فضا از امام رضا(ع) گله می کردم که چرا مشکل من را حل نکرد تا اینکه یک دفعه با یک فریاد «یا امام رضا(ع)» از خواب بیدار شدم و دیدم صدایم کوچکترین خشی ندارد و من بعد از 65 روز می توانم به راحتی صحبت کنم.

صنعتگر در بخش پایانی صحبت های خود گفت:می خواهم این معجزه را فریاد بزنید و به همه بگویید که حضرت امام رضا(ع) چگونه در آستانه فرا رسیدن میلاد حضرت محمد(ص) من و خانواده ام را خوشحال کرد. 

غلامرضا صنعتگر ، صدای غلامرضا صنعتگر بازگشت

4.687
این مطلب مفید بود ؟807
برگرفته از مهر - /ک
4 نظر به ثبت رسیده است
هستی21394-10-09
خدا رو شکر میکنم به خاطر این اتفاق خوب و به غلامرضا صنعتگر عزیز و تمام طرفدارانش تبریک میگم.این اتفاق بهترین عیدی بود که پیامبر و امام رضا بهم دادن.
111
کمالی1394-11-26
منتظر بازگشتت هستیم آقای صنعتگر واست دعا میکنیم خدایا تورو به حق امام رضا ع شفاش بده
30
فاطمه 1394-12-02
خدا رو شکر و خوشا به سعادتون از امام رضا حاجت روا شدین
50
علی1394-12-22
داداش رضا خییییلی دوستت دارییم. خداروشکر که حالت بهتر شده.ما کلی برات دعا کردیم و همچنان به دعاهامون ادامه می دیم تا خوب خوب بشی به حق امام رضا.
40
وبگردی