نمناک دنیای مدگوناگون نکات انتخاب شلوار مردانه برای پاهای چاق و لاغر
شلوار مردانه ، انتخاب شلوار مناسب
شلوار مردانه لباسی است که هر مردی چه اسپورت پوش و چه کلاسیک آن را به تن می کند پس برای شیک پوش بودن دقت به تناسب شلوار با سایز و .. بسیار مهم است.

نکات مهم در انتخاب شلوار مردانه اسپرت و کلاسیک

خانم ها معمولا در کنار شلوار، از دامن، پیراهن و یا دامن شلواری نیز استفاده می کنند (بله و ما همه این موضوع را پذیرفته ایم). اما برای آقایان، در همه ی اوقات، فقط شلوار وجود دارد. بنابراین این برای هر مردی واجب است که جزئیات استفاده از شلوار را بداند. درست است؟

اما متاسفانه بسیاری از آقایان هنگام پوشیدن شلوار، اشتباهاتی جدی مرتکب می شوند. از نوع برش شلوار در بالا گرفته تا پاچه ی شلوار در پایین. و حتی گاهی چین شلوار. بنابراین ما اینجا تعدادی از نکات پایه ای مربوط به شلوار را که هر مردی باید بداند جمع آوری کردیم. برای اینکه، خانم ها در حال تماشا کردن ما هستند و راجع به ما قضاوت می کنند!

انتخاب شلوار مردانه مناسب برای پاهای لاغر و چاق

شلوار ها نباید چین بخورند. به عبارتی هرگز! چین خوردگی لباس باعث انزجار خانم ها می شود، به اضافه اینکه چین خوردن شلوار، بجای باریک نشان دادن آقایان، معمولا آنها را بزرگتر نشان می دهند. شلوار هایی صاف و بدون چین (مثل شلوار جین ها و شلوار های مخصوص کت و شلوار)، ظاهر مرتب یک مرد را مرتب تر نشان می دهد و باعث می شود آقایان کمتر ژولیده و نامرتب بنظر برسند.

یک تفاوت کوچک بین شلوار های چسبان و برش صاف (یا اسلیم کات) وجود دارد. شلوار های شما نباید دارای پاچه های گشاد باشند، و در عین حال نباید پایین پاهایتان را کاملا در بر بگیرند. اگر شلوارتان به پایین پاهایتان می چسبد، احتمالا در قسمت مچ پا بسیار تنگ هستند. به دنبال شلوار هایی باشید که از زانو تا مچ پا کاملا صاف باشند. و البته بدون هیچ پیچش و موجی در قسمت ران.

 انتخاب شلوار مردانه

نکات انتخاب شلوار مردانه برای شیک پوشان

شلوارتان را نه خیلی بالا بکشید، و نه آنقدر پایین که پشتتان را نمایش دهید. همانطور که گلن اوبراین می نویسد:«شاید خالق انسان ها ناف را در جای خود برای دلیلی علمی قرار داد، و این دلیل مثل عدد پی دقیق و غیر قابل توصیف است.» کش شلوار و یا کمربندتان لازم نیست که بالاتر از نافتان قرار بگیرد، اما احتمالا بیست سانت زیر آن هم نباید باشد! در واقع شلوار هایی با فاق بلند، می توانند برای افراد کوتاه قد، کار شگفت انگیزی انجام دهد.

از شلوار هایی با رنگ آبی روشن دوری کنید. آنها یاداور پسرهای دهه 90 هستند!

شلوار جین هایتان باید دقیقا هم سایز شلوار های پارچه ای تان باشند. آیا شلوار های اسلیم کاتتان کاملا اندازه و متناسب هستند؟ پس هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید شلوارهایی مسخره و گشاد به خصوص در قسمت ران را بپوشید. شلوارهایتان را تنگ کنید.اینکه شلوار جینی رنگی تیره دارد، دلیل نمی شود که تبدیل به شلواری «تجملی» شود. به خصوص، به این معنی نیست که بتوانید آنها را با کفش های رسمی سیاه و براق بپوشید.

شلوار جین های پاره خوب هستند. اگر این پارگی بصورت طبیعی ایجاد شده باشد. هدف همه ی ما این است که ظاهری شبیه به راهزنان پیدا کنیم، اما اگر شلوارهایمان فرسوده شده باشند، دیگر احتمالا زمان این است که یک شلوار جدید تهیه کنیم! و اگر شلواری که خریده اید از قبل پارگی داشت، احتمالا مدت زمان زیادی دوام نمی آورد.

تا زدن پایین شلوار قابل قبول است، اما لزوما شیک نیست. تا زدن شلوار عموما همراه با شلوار های پلیسه دار هستند، بنابراین بخاطر این اتفاق ناخوشایند (به قانون شماره 1 نگاه کنید)، آقایان کوتاه قد باید همیشه از این شلوارها دوری کنند، بخاطر اینکه باعث کوتاه تر بنظر رسیدن پاها میشود. مردهای قد بلند می توانند شلوارشان را تا بزنند، اما معمولا جزو مدل های شیک به حساب نمی آید.

اگر شلوارتان در اطراف مچ پا چین می خورد، برایتان بلند است. کلید اندازه ی مناسب شلوار، چروک است. برای مثال جایی که شلوار شما روی کفشتان قرار میگیرد و یک چروک افقی روی پارچه می افتد. شلوار شما باید یک چروک کوچک داشته باشد تا اندکی با شلوارتان تماس داشته باشد، اما نه آنقدر زیاد که کاملا شلوارتان تا بیفتد. شلوارتان در اطراف مچ پف می کند؟ اصلا خوب نیست.

نکته:کمربند همیشه الزامی نیست. اما حلقه های کمربند خالی، زیبا بنظر نمی رسند. بهرحال کمربند اساسا جزو زیورآلات به حساب می آید و اغلب، بزرگترین مکمل لباس شما هستند. مهمتر از همه اینکه، جلوی افتادن شلوارتان را می گیرند! فقط مراقب باشید رنگ و مدلی را انتخاب کنید که هماهنگ با کفش و شلوارتان باشد، و توجه را از آنها دور نکند.

نکات انتخاب شلوار مردانه برای پاهای چاق و لاغر

نکات انتخاب شلوار مردانه برای پاهای چاق و لاغر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 31
برگرفته از سرخاب سفیدآب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف