نمناک دنیای مدگوناگون شلوار گلی و کثیف هم مد شد! + تصاویر
شلوار ، مدل جدید شلوار
با ما همراه باشد تا در این گزارش با مد نه چندان زیبایی که این روز ها به بازار آمده آشنا شوید که به کثیف ترین مد سال معروف است.

با کثیف ترین مد سال آشنا شوید!

بتازگی شلواری به بازار آمده است که در نگاه اول به خاطر ظاهرش بسیار چندش آور کثیف است اما گویا این شلوار جوانان را به خود جذب کرده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

این شلوار گلی و کثیف البته قیمت نجومی هم دارد! قیمت این شلوارهای گلی 2 میلیون تومان است !

بعضی انسانها همواره علاقه مندند که با پوشیدن لباس های متفاوت و زدن یک تیپ منحصر به فرد در هر جمعی مرکز توجه باشند، اما جلب توجه به چه قیمتی و متفاوت بودن تا کجا؟تا جایی که دستمایه تمسخر دیگران شوند؟

صنعت جهانی مد روز به روز در حال گسترش، ایجاد تنوع است که از نگرشهای اجتماعی، فرهنگ ها و جوامع مختلف الگو می گیرد اما اگر این الگو برداری با یک تقلید کورکورانه ،نتیجه این طرح چیزی خواهد بود که به هیچ عنوان یک انسان فرهیخته و با کمالات حاضر نخواهد شد از آن استفاده کند.اگر قرار است برای طرح یک لباس یا شلوار از جامعه ای الگو برداشت، می توان به سراغ قشر فرهیخته، اهل مطالعه، علم و قلم آنها رفت که شما را از مدگرایی افراطی و نازیبا دور خواهد کرد.
 
آخرین مُدی که در این صنعت سر و صدای زیادی به پا کرده و البته بیشترموجب برانگیختن حس تمسخر شده تا حس تحسین، شلوارهایی است که قستمهایی از آن گِلی به نظر می رسند که طبق گزارشات واشنگتن پست هر کدام از آنها بیش از 400 دلار قیمت دارند.در ادامه نمونه هایی از این طرح عجیب را خواهید دید.
 
 

شلوار


شلوار


شلوار

شلوار گلی و کثیف هم مد شد! + تصاویر

شلوار گلی و کثیف هم مد شد! + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 12
برگرفته از توریسم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف