نمناک اخبارورزشی شلیک مرگبار به بازیکن لیگ دسته دوم + عکس
شلیک مرگبار ، فوتبالیست
بر اثر شلیک مرگبار گلوله به مدافع تیم فوتبال دینامر در لیگ دسته دو آلمان این بازیکن به شدت مجروح شده و یکی از اعضای خانواده اش هم به قتل رسیده است.
تاریخ انتشار : 2 دی 1395

فوتبالیست آلمانی هدف شلیک مرگبار قرار گرفت

تیم دسته دومی دینامو درسدن آلمان امروز (چهارشنبه) با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد،مارک واکس، مدافع جوان این تیم و خانواده اش در فروشگاهی در شهر ویزبادن هدف شلیک گلوله قرار گرفتند که در اثر این تیراندازی مرگبار، این بازیکن به شدت مجروح شده و یکی از اعضای خانواده اش به قتل رسیده است.
بر اساس گزارش ها جراحات وارده به این بازیکن 21 ساله به حدی جدی بود که فورا تحت عمل جراحی قرار گرفت، هرچند پزشکان خبر داده اند خطری زندگی مارک واکس را تهدید نمی کند.
 
شلیک مرگبار

فوتبالیست جوان لیگ دسته دو آلمان مورد هدف شلیک گلوله قرار گرفت

پلیس ویزبادن بدون نام بردن از کسی اعلام کرد ،روز سه شنبه در این حادثه یک زن 59 ساله که از کارمندان این فروشگاه بوده کشته شده است.
پلیس اعلام کرد به دنبال یک مرد مظنون است، این در حالی است که رسانه های آلمانی این حادثه را سرقت مسلحانه دانستند.
واکس امسال از ماینتس به درسدن پیوست اما در فصل جاری مسابقات «بوندس لیگای 2» فقط در چند بازی نیمکت نشین بوده و هنوز موفق نشده که برای این تیم دسته دومی آلمان به میدان برود.

شلیک مرگبار به بازیکن لیگ دسته دوم + عکس

شلیک مرگبار به بازیکن لیگ دسته دوم + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از رکنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف