نمناک اخبارحوادث شلیک گلوله شکاری دو نوجوان آبادانی برای انتقام
شلیک گلوله ، تفنگ شکاری
دو نوجوان با اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی به یکدیگر کرده بودند که در پی این حادثه هر دوی آنها از ناحیه پا دچار مجروحیت شدند.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1394
بازدید : 2,355 نفر

شلیک گلوله شکاری دو نوجوان در آبادان

ساعت 9:30 شامگاه جمعه 17 مهر ماه دو نوجوان 15 و 17 ساله در حالی که هر دو از ناحیه پا مجروح بودند به بیمارستان 17 شهریور شطیط آبادان رفتند.

 
با توجه به اینکه خون زیادی از آن ها می رفت تیم پزشکی بلافاصله شروع به بررسی زخم ها کرده و مشخص شد زخم ها ناشی از گلوله شکاری است.
 
دو نوجوان که «سالم» 17 ساله و «عقیل» 15 ساله نام داشتند وقتی متوجه شدند که پزشکان علت اصلی جراحاتشان را فهمیده اند از ترس اینکه تحویل پلیس شوند با بهانه تراشی و رضایت قصد ترک بیمارستان را داشتند که سالم 17 ساله توسط پلیس دستگیر و عقیل با وجود خونریزی پایش متواری شد.
 
با توجه به حساسیت موضوع مأموران بسرعت وارد عمل شده و در بازرسی خانه سالم، سلاح شکاری غیرمجاز و تعدادی فشنگ پیدا کردند.
 
این نوجوان که با این مدارک چاره ای جز بیان حقیقت نمی دید به مأموران پلیس گفت:«ساکن شهر اروندکنار از توابع شهرستان آبادان بوده و با عقیل هم محلی هستم. مدتی پیش در عروسی یکی از بستگان با عقیل درگیر شدم اما با می انجیگری دیگران با هم آشتی کردیم اما هر دویمان از هم کینه داشتیم. روز درگیری نیز قصد داشتم برای ادب کردنش با اسلحه پدرم او را از ناحیه پا زخمی کنم که در کمال ناباوری دیدم او نیز به سمت من اسلحه کشیده و همزمان به پای هم شلیک کردیم.»
 
این نوجوان ادامه داد:«بعد از این کار پشیمان شدیم و تصمیم گرفتیم با هم به بیمارستان برویم اما پلیس من را دستگیر کرد.»
 
در پی اظهارات سالم پرونده ای در این خصوص در شعبه دادستانی آبادان تشکیل شد و عقیل نیز به دلیل جنبه عمومی جرم از سوی پلیس آبادان تحت تعقیب است.

شلیک گلوله شکاری دو نوجوان آبادانی برای انتقام

شلیک گلوله شکاری دو نوجوان آبادانی برای انتقام
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از روزنامه ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف