نمناک اخباراقتصاد آخرین مهلت ارائه شماره شبا برای سهام عدالت
سهام عدالت ، مشمولین سهام عدالت
جزئیاتی از نحوه اعلام شماره حساب برای مشمولین سهام عدالت و همینطور زمان واریز سود سهام عدالت را در این مطلب ملاحظه کنید.
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1396
بازدید : 124,704 نفر

چگونگی ارائه شماره حساب سهام عدالت

در حالی که از شب گذشته مشمولین سهام عدالت می توانند شماره حساب شبای خود را به سامانه سهام عدالت وارد کنند که هنوز ابهامات فراوانی برای مشمولین برای نحوه ارائه شماره حساب و زمان واریز سود سهام عدالت وجود دارد.

 تنها مشمولین سهام عدالت افرادی که دارای کد و برگه سهام عدالت هستند باید با داشتن شماره حساب شبا برای هر شخص خانوار به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند در غیر این صورت شماره حساب سایر افراد در سامانه وارد نخواهد شد و اگر به هر دلیلی شماره حساب وارد شده معتبر نباشد از طریق سامانه به افراد پیامکی در جهت صحیح نبود شماره حساب فرستاده می شود و عدم تاییده به این افراد داده می شود.
مشمولین سهام عدالت
 
مشمولین سهام عدالت به خاطر داشته باشند که برای هر شخص خانوار اعم از همسر و فرزندان باید شماره حساب شبا جداگانه به حساب شخص به سامانه ارائه داده شود در غیر این صورت سود سهام همانند یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز نمی شود.
  
علاوه بر این مشمولین سهام عدالت در حال حاضر می توانند علاوه بر دریافت صورتحساب می توانند شماره حساب شبای خود را به سامانه ارائه دهند.
  
گفتنی زمان تعیین شده برای پرداخت سود سهام عدالت برای مشمولین در نیمه دوم سال جاری است و رقم حدودی سود برای هر مشمول سهام عدالت 90 هزار تومان است و قرار نیست هیچ سودی قبل از انتخابات به حساب مشمولین واریز شود.
 
همچنین مشولین سهام عدالت زمان دارند تا پایان شهریور ماه سال جاری شماره حساب شبای خود را به سامانه سهام عدالت ارائه دهند و بعد از این زمان برای جاماندگان از ارائه شماره حساب زمان آرخ تعیین خواهد شد و سپس اطلاعت افراد بررسی و در موعد مقرر سود به حساب مشمولین واریز خواهد شد.
  
اما دراین میان افرادی که شماره حساب به سامانه سهام عدالت ارائه نکرده اند سود آن ها به صورت امانت در نزد سازمان خصوصی سازی خواهد ماند تا اطلاعات مالی خود را برای دریافت سود تکمیل کنند.
 خاطر نشان می سازی زمان ثبت نام مجدد برای سهام عدالت بعد از پرداخت سود سال پایانی سهام به مشمولین و ساماندهی افراد و احتمالا در پایان سال جاری صورت خواهد گرفت.

جزئیات جدید از شماره حساب شبا برای سهام عدالت

آخرین مهلت ارائه شماره شبا برای سهام عدالت
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 849
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 709 140
برچسب ها :
نظر کاربران
احمد دریغ

احمد دریغ

با سلام و عرض ارادت بنده امروز قصد وارد نمودن شماره حساب شبای بانکی خود را داشتم ولی پس از وارد نمودن 3 رقم اول بقیه رقمها را تکراری تا آخر تایپ میکرد و اجازه نمیداد تا بقیه ارقام شبا را وارد نمایم لطفا راهنمایی فرمایید

پاسخ دادن 3 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف