نمناک اخبارجامعه شماره تلفن همراه خواهر وزیر آموزش و پرورش منتشر شد
وزیر آموزش و پرورش ، خواهر وزیر آموزش و پرورش
خواهر وزیر آموزش و پرورش با منتشر کردن شماره تلفن همراهش خواستار همکاری مستقیم فرهنگیان با خود شد. در بخش خبری 21 شبکه اول سیما از قول خواهر وزیر این موضوع تکذیب شده است.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1394
بازدید : 5,088 نفر

شماره تلفن خواهر وزیر آموزش و پرورش

زهرا فانی خواهر علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش ، اظهار داشت:بازنشسته آموزش و پرورش هستم و جای خاصی فعالیت ندارم، اما در ارتباط مستقیم با همکاران فرهنگی کشور هستم و برای رفع مشکلات آنها فعالیت می کنم.

وی ادامه داد:عمده فعالیت بنده با همکارانی است که با بنده می توانند در تماس باشند و در تهران برای رفع مشکلات آنها اقدام می کنم و پل ارتباطی با وزیر آموزش و پرورش هستم.

خواهر وزیر آموزش و پرورش با اعلام شماره تلفن «091231****»،گفت:همکاران فرهنگی می توانند مشکلات خود را با بنده در میان بگذارند و در گروه های تلگرامی نیز حضور دارم.

فانی افزود:بنده بازنشسته آموزش و پرورش منطقه دو هستم و از اول مهر 59، تا سال 1388 مدیر مدرسه در 6 منطقه 6، 11، 10، 17 و 2 بوده و در سن 19 سالگی نیز مدیر مدرسه ای در میدان ابوذر به نام مدرسه شهید باهنر بوده ام و بسیاری از دانش آموزان آن مدرسه الان همکاران بنده هستند.


در بخش خبری ساعت 21 شبکه یک سیما خبر انتشار شماره خواهر وزیر آموزش و پرورش پخش شد که گویا درج شماره خانم فانی موجب تماس های بسیاری با تلفن همراه وی شده است و به این دلیل خواهر وزیر آموزش و پرورش اقدام به بستن خط خود کرده است.

همچنین بنابر این خبر خواهر وزیر از درج شماره تلفن در خبرگزاری ها اعلام نارضایتی کرده است.

شماره تلفن همراه خواهر وزیر آموزش و پرورش منتشر شد

شماره تلفن همراه خواهر وزیر آموزش و پرورش منتشر شد
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 19
برگرفته از فارس-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف