نمناک اخبارورزشی شماره پیراهن الکساندر لوبانف دروازه بان جدید پرسپولیس + عکس
الکساندر لوبانف ، دروازه بان جدید پرسپولیس
الکساندر لوبانف دروازه بان جدید پرسپولیس که پس از حاشیه های بسیار به این تیم پیوست با پیراهن شماره 55 برای تیم پرسپولیس به میدان می رود.

الکساندر لوبانف دروازه بان جدید پرسپولیس شماره 55 می پوشد

تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم امسال با فراز و نشیب های زیادی برای جذب دروازه بان مواجه شد و در نهایت با الکساندر لوبانف ازبک به توافق رسید، حالا این دروازه بان شماره 55 را برای بازی در تیم پرسپولیس برای خود انتخاب کرده است.

الکساندر لوبانف دروازه بان جدید پرسپولیس شماره 55 می پوشد

دروازه بان های جدید پرسپولیس شماره های 55 و 30 را به تن خواهند کرد. الکساندر لوبانوف با توجه به اینکه شماره 12 پرسپولیس در این فصل مورد استفاده قرار گرفت، پیراهن شماره 55 را برای رقابت های این فصل لیگ به تن خواهد کرد.

 همچنین علی محسن زاده دروازه بان تیم ملی المپیک کشورمان نیز طبق مدارک تحویل شده به سازمان لیگ ، پیراهن شماره 30 را به تن خواهد کرد.

 امیرعباس آینه چی ، دیگر بازیکن جدید سرخپوشان که در نقل و انتقالات زمستانی بار دیگر افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را به دست آورد، شماره 44 را به خود اختصاص داده است.

شماره پیراهن الکساندر لوبانف دروازه بان جدید پرسپولیس + عکس

شماره پیراهن الکساندر لوبانف دروازه بان جدید پرسپولیس + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 11 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف