نمناک ورزشفوتبال ناراحتی فرهاد مجیدی از دادن شماره 7 به بختیار رحمانی
فرهاد مجیدی ، شماره 7 استقلال
بختیار رحمانی با حرف و حدیث های زیادی شماره 7 استقلال را به تن کرد زیرا شنیده میشود فرهاد مجیدی از این موضوع ناراحت ست.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1395

ناراحتی مجیدی از شماره 7 استقلال

ابتدای فصل که حضور بختیار رحمانی در استقلال قطعی شد، بحث های زیادی درباره پوشیدن شماره 7 فرهاد مجیدی توسط او شنیده شد. اتفاقی که در نهایت افتاد و بختیار با شماره 7 در ترکیب تیم منصوریان حاضر شد.

به نظر می رسد که اسطوره آبی پوشان پایتخت از رسیدن شماره 7 خود به بختیار رحمانی ناراحت و دلخور است.

فرهاد مجیدی در بین هواداران استقلال از محبوبیت زیادی برخوردار است و می توان او را جزو سه بازیکن محبوب تاریخ این باشگاه به شمار آورد.

قرار بود که بعد از خداحافظی مجیدی شماره 7 او بایگانی شود اما در نهایت این شمار به بختیار رحمانی رسید و به نظر می رسد که این باعث ناراحتی اسطوره آبی پوشان شده است.

فرهاد مجیدی

شماره 7 استقلال به بختیار رحمانی رسید

با وجود آنکه مجیدی واکنش رسمی به رسیدن شماره 7 به بختیار رحمانی نداشته است ما روزنامه خبر ورزشی نوشت که چهره محبوب آبی پوشان از رسیدن این شماره به بختیار رحمانی ناراحت است و این اظهار نظر را بر زبان آورده است:قرار بود شماره 7 برسد به بازیکنی که خوش اخلاق باشد.

بختیار رحمانی گران ترین خرید استقلال در فصل جابجایی تابستانی بود. او تا الان نتوانسته انتظارات را برآورده کند و اعتراضش بعد از تعویض شدن در دیدار برابر سیاه جامگان واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

ناراحتی فرهاد مجیدی از دادن شماره 7 به بختیار رحمانی

ناراحتی فرهاد مجیدی از دادن شماره 7 به بختیار رحمانی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از شفقنا ورزشی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف