نمناک اخباراقتصاد توقیف 35 کیلو شمش طلای قاچاق در مرز ترکیه
شمش طلای قاچاق ، کشف شمش طلای قاچاق
35 کیلوگرم شمش طلاق قاچاق در گمرک رازی بین ایران و ترکیه از خودروهای سواری خروجی کشف شد.
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1397

کشف شمش طلای قاچاق در گمرک رازی

تسنیم: براساس اعلام گمرک ایران، ماموران گمرک مقدار 35 کیلوگرم شمش طلای قاچاق را هنگام خروج از کشور توقیف کردند.

با هوشیاری ماموران گمرک رازی در بازرسی از خودروهای سواری خروجی به ترکیه با رصد اطلاعات محموله ها به یک دستگاه خودروی سواری شاسی بلند کابوتاژ شده مشکوک می شوند. با مشکوک شدن به این خودروی تویوتا لندکروز هنگام خروج از کشور، تیم مربیان سمگای گمرک رازی اقدام به بازرسی از قسمت های مختلف خودرو می کند و در جریان بازرسی ها این تیم به سپر خودرو مشکوک می شود. 

ماموران گمرک در ادامه این عملیات اقدام به بازرسی محتوای داخل سپر خودرو می کنند و موفق می شوند 35 کیلو گرم شمش طلای آب شده قاچاق را از این خودرو کشف و ضبط کنند. 

بنابراین گزارش؛ ارزش این مقدار طلای توقیف شده که به طرز ماهرانه ای در سپر خودروی لند کروز جاسازی شده بود و با هوشیاری ماموران گمرک کشف شد، بیش 140 میلیارد ریال است. 

این گزارش می افزاید؛ در حال حاضر خروج طلا و زیورآلات از کشور به مقدار بیش از 150 گرم ممنوع است اما ورود اسکناس ارز، طلای ساخته شده و طلای خام به کشور بدون محدودیت امکان پذیر است .

انتهای پیام/م

کشف 35 کیلو شمش طلای قاچاق درم رز رایزی ایران و ترکیه

توقیف 35 کیلو شمش طلای قاچاق در مرز ترکیه
: امتیاز : 3 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟
3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف