نمناک اخبارحوادث شناسایی جسد تکه تکه شده در خیابان شوش تهران
جسد تکه تکه ، شناسایی جسد
جسد تکه تکه شده یک زن جوان که بخشی از آن از داخل سطل زباله در خیابان شوش کشف شده بود شناسایی شد. اندام بدن این زن بعد از قتل در داخل سطل های زباله منطقه ای از تهران پراکنده شده بود.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1394

شناسایی جسد تکه تکه شده زن جوان در تهران

شامگاه دوشنبه 24 آبان بخش هایی از اندام های یک زن در سطل های زباله در میدان شوش پیدا شد و ساعاتی بعد نیز بخش های دیگر از جسد نیز در سطل زباله در خیابان مولوی پیدا شد.

در حالی که بررسی های تخصصی نشان می داد این اندام ها متعلق به یک زن است جسد برای انجام آزمایش های تکمیلی به پزشکی قانونی منتقل شد.

جسد تکته تکه شده زن جوان از سطل زباله های شوش و مولوی جمع آوری و شناسایی شد.

یک هفته پس از پیدا شدن این جسد، گزارش پزشکی قانونی و تشخیص هویت به پایان رسید و اثر انگشت این زن مشخص کرد او زنی 45 ساله و یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه موادمخدر است. همچنین آزمایش های به عمل آمده اعتیاد این زن را تأیید کرد.

یکی از بستگان نزدیک این زن با حضور در دادسرای امور جنایی به بازپرس بستان زاده از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گفت:این زن از دو سال پیش خانه اش را ترک کرده و در این مدت هیچ یک از اعضای خانواده از وضعیت او اطلاعی نداشته اند. بدین ترتیب با دستور بازپرس جنایی پرونده قتل این زن به اداره 10 پلیس آگاهی تهران سپرده شد تا تحقیقات برای رازگشایی و دستگیری عاملان جنایت آغاز شود.

شناسایی جسد تکه تکه شده در خیابان شوش تهران

شناسایی جسد تکه تکه شده در خیابان شوش تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 14
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف