نمناک اخبارحوادث شناسایی قاتلین جگرکی توسط خود مقتول
مقتول ، شناسایی مقتول
مقتول صاحب یک مغازه جگرکی می باشد که با سه ضربه چاقو به گردن به قتل رسیده و توانسته قبل از مرگش قاتلین خود را برای پسرش شناسایی کند.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1396

معرفی قاتلان جگرکی توسط خود مقتول

ساعت 1:51 بامداد 15 اسفند سال جاری مأموران کلانتری 161 ابوذر با بازپرس کشیک پایتخت تماس گرفتند و اعلام کردند مردی حدوداً پنجاه ساله پس از یک نزاع در بزرگراه آیت الله سعیدی با ضربات چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان لقمان حکیم به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.

دقایقی پس از اعلام این خبر بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم و بیمارستان حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

بررسی اولیه نشان داد مقتول صاحب مغازه جگرکی بوده که با سه ضربه چاقو هدف قرار گرفته و به علت اصابت ضربه چاقو به گردن جان باخته است.

مقتول

اظهارات پسر مقتول بنا بر گفته های پدر

اظهارات فرزند جگرکی به قتل رسیده : 

پسر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:شب حادثه پدرم با من تماس گرفت و از من خواست که سریعاً به مغازه اش بروم، پدرم گفت که او را با چاقو زده اند که من به سرعت به سمت مغازه رفتم و زمانیکه آنجا رسیدم با پیکر غرق خون پدرم مواجه شدم، او را به سرعت سوار موتورسیکلت کرده و به بیمارستان رساندم.

وی افزود:در طی مسیر پدرم اشخاصی که به وی حمله کرده بوده و او را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند شناسایی و آنها را به من معرفی کرد.

پس از این اظهارات، جسد مقتول برای بررسی بیشتر با دستور بازپرس امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت متهمان فراری ادامه دارد.

شناسایی قاتلین جگرکی توسط خود مقتول

شناسایی قاتلین جگرکی توسط خود مقتول
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از خبر آنلاین / ک.ک /
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف