نمناک سرگرمیدیدنی ها مردی که برای رفتن سرکار هرروز 2 کیلومتر شنا می کند!+عکس
شنا مرد ، روش عجیب سرکار رفتن
شنا مرد کارمند را زودتر از اتوبوس و تاکسی به محل کار می رساند ، مرد جوان هر روز برای رفتن به محل کارش داخل رودخانه پریده و شنا کنان به سمت اداره می رود.

مردی که هر روز برای رفتن به محل کارش چند کیلومتر شنا می کند

در دنیای امروزی که ترافیک برای بسیاری از افراد شاغل تبدیل به یکی از معضلات رفت و امد به محل کار شده است مردی تصمیم گرفته است برای رهایی از این وضعیت به روش دیگری خود را به محل کارش برساند، او مسافت حدود 2 کیلومتری را شنا می کند تا سر موقع به محل کارش برسد.

Benjamin David of Munich, Germany, swims his way to work every day along the Isar River, reported BBC.

 شنا مرد

عکس مردی که هر روز با شنا سرکار می رود

شنای صبحگاهی برای رفتن به محل کار!

"دیوید بنجامین " اهل مونیخ آلمان هر روز برای رفتن به سر کار در رودخانه "ایزار" شنا می کند . به گزارش بی بی سی روش خاص یک مرد آلمانی برای رفتن به محل کارش لپ تاب و لباس هایش را داخل کوله پشتی خود قرار داده تا وارد آب شود ، بعد از شنا کردن حدود 2 کیلومتر مسافت به مقصد خود می رسد و با تعویض لباسهایش وارد محل کارش شده و مشغول می شود.

شنا مرد

شنا مرد

آغاز به کار مرد آلمانی بعد از 2 کیلومتر شنا 

او در این مورد می گوید:" من به سر کار می روم اما نه با اتوبوس و ماشین بلکه با ورزش و تحرک ، با شنا در رودخانه ایزر و این برای من لذت بخش است.

ترافیک جاده ی اصلی که کنار این رودخانه است به هیچ وجه جالب و دوست داشتنی نیست پس نمی توانم برای قرار گرفتن در ان از شنا دست بردارم ، من از کنار خودروها و داخل آب حرکت می کنم و بسیار سریعتر از آنها به مقصد می رسم.

مردی که برای رفتن سرکار هرروز 2 کیلومتر شنا می کند!+عکس

مردی که برای رفتن سرکار هرروز 2 کیلومتر شنا می کند!+عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف