نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شهاب حسینی اجرای برنامه سال تحویل 94 را تکذیب کرد
شهاب حسینی ، برنامه سال تحویل تلویزیون
شهاب حسینی بازیگر و کارگردان سینما حضورش در برنامه ویژه سال تحویل 94 را تکذیب کرد و گفت هیچ وقت، هیچ کجا و در هیچ شرایطی حاضر نیست به عرصه اجرا برگردد.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1393

تکذیب اجرای برنامه تحویل سال توسط شهاب حسینی

شهاب حسینی که گفته میشد قرار است اجرای ویژه برنامه سال تحویل شبکه پنج سیما را به عهده داشته باشد نسبت به این خبر واکنش نشان داد و گفت که تحت هیچ شرایطی دیگر به عرصه اجرا برنمی گردد.

شهاب حسینی، بعد از اعلام نامش به عنوان گزینه اجرای برنامه تحویل سال شبکه پنج، روز گذشته در پیامی به هفت صبح حضورش را به عنوان مجری در ویژه برنامه تحویل سال تکذیب کرد و گفت که هیچ وقت، هیچ کجا و در هیچ شرایطی حاضر نیست به عرصه اجرا برگردد.

 
شهاب حسینی
 
او برایش عجیب بود که اسمش به عنوان مجری برنامه سال تحویل منتشر شده چون همه می دانند که همین اواخر پدرش از دنیا رفته و امسال اصلا عید ندارد که بخواهد آن را جشن بگیرد.
علاوه بر این مسئله، او صراحتا تاکید کرد که با وجود تقاضاهای فراوانی که برای بازگشت او به عرصه اجرا وجود دارد، هیچ وقت چنین اقدامی انجام نمی دهد و از همه برنامه سازان هم خواهش می کند که دیگر چنین پیشنهادی را با او مطرح نکنند.
 
شهاب حسینی
 
از میان گزینه های اعلام شده برای نوروز 94، فعلا حضور شهاب حسینی در شبکه پنج و بیژن بیرنگ در شبکه دو منتفی اعلام شده. البته به نظر می رسد حضور آزاداه نامداری به عنوان تهیه کننده در این برنامه کاملا قطعی باشد و هنوز درباره مجری به جمع بندی نرسیده اند.
تنها گزینه هایی که هنوز حضورشان در برنامه های تحویل سال تکذیب نشده، احسان علیخانی و علی ضیا هستند که البته درباره ضیا هنوز نمی شود خیلی جدی اظهارنظر کرد چون فضل الله شریعت پناه، مدیر گروه اجتماعی شبکه یک همین چند روز پیش اعلام کرده که برنامه تحویل سال این شبکه، «اتفاق یک» نام دارد و حتی راجع به اینکه نوید محمودی تهیه کنندگی آن را برعهده داردهم صحبت کرده اما اسمی از علی ضیا به عنوان مجری این برنامه به میان نیاورده. 
 پیش از این اعلام شده بود که شریعت پناه بعد از رفتن از شبکه سه به شبکه یک، ترجیح داده که ضیا را هم با خودش به این شبکه ببرد و اجرای ویژه برنامه تحویل سال را به او بسپارد.

شهاب حسینی اجرای برنامه سال تحویل 94 را تکذیب کرد

شهاب حسینی اجرای برنامه سال تحویل 94 را تکذیب کرد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 30
برگرفته از برترینها - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 24 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف