نمناک ورزشگوناگون پاساژگردی شهاب زاهدی بازیکن پرسپولیس در دوبی + عکس
شهاب زاهدی ، بازیکن جوان
شهاب زاهدی بازیکن پرسپولیس عکسی از خود را در یکی از فروشگاههای شهر دبی به اشتراک گذاشته است.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
بازدید : 4,253 نفر

خرید شهاب زاهدی از فروشگاه اماراتی

شهاب زاهدی بازیکن جوان تیم پرسپولیس ، این تیم را در اردوی امارات همراهی میکند . این بازیکن جوان در اردوی امارات به یکی از بوتیک های شهر رفته و از آن خرید کرده است . شهاب زاهدی پس از خرید در شهر دوبی تصویر زیر را برای هوادارانش در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت.

عکس شهاب زاهدی در بوتیک اماراتی :

شهاب زاهدی

شهاب زاهدی در فروشگاه دبی

شهاب زاهدی بازیکن جوان پرسپولیسی ها در 27 مرداد 1374 در ملایر به دنیا آمد . این بازیکن جوان که مهدی طارمی جدید سرخپوشان نامیده میشود از تکنیک ویژه ای در فوتبال بهره مند است .

برانکو ایوانکوویچ همواره معروف به ستاره سازی بوده و هیچ گاه مربی مصرف گرایی نبوده است. بنابراین باید انتظار داشته باشیم او امسال هم سورپرایزی داشته باشد. سرمربی پرسپولیس مهاجم جوان تیمش را در تمرینات بسیار تشویق می کند و او هم ستاره تمرینات این روزهای سرخپوشان است. برانکو ایوانکوویچ همواره معروف به ستاره سازی بوده و هیچ گاه مربی مصرف گرایی نبوده است. بنابراین باید انتظار داشته باشیم او امسال هم سورپرایزی داشته باشد. این طور که از تمرینات مشخص است، یکی از سورپرایز های او شهاب زاهدی است. مهاجم بیست ساله پرسپولیس که سال گذشته را به خاطر محرومیت از دست داد و حالا با انگیزه ای مضاعف پا به تمرینات گذاشته تا مهره ای مثمرثمر برای پرسپولیس در فصل جدید باشد. برانکو او را در تمرینات بسیار تشویق می کند و او هم ستاره تمرینات این روزهای پرسپولیس است.

شهاب زاهدی

شهاب زاهدی بازیکن جوان پرسپولیس

انتظارات برانکو از این بازیکن خیلی بالاست و حتی امید بسته که جای خالی مهدی طارمی در فصل پیش را برایش پر کند. مهاجمی تکنیکی، سرعتی و گلزن که فیزیکی مناسب برای بازی در این پست دارد. او اگر چشم نخورد و اسیر حواشی نشود، می تواند مهاجمی آماده برای سرخ ها باشد.

پاساژگردی شهاب زاهدی بازیکن پرسپولیس در دوبی + عکس

پاساژگردی شهاب زاهدی بازیکن پرسپولیس در دوبی + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از پارس نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف