نمناک سرگرمیگوناگون سقوط باورنکردنی و هولناک شهاب سنگ در استرالیا + تصاویر
شهاب سنگ ، سقوط شهاب سنگ
سازمان زمین شناسی استرالیا تایید کرد یک شهاب سنگ بزرگ در شهر کوئینزلند این کشور با زمین برخورد کرده که این پدیده باعث وحشت زدگی ساکنین این منطقه شده است.
تاریخ انتشار : 9 مهر 1395

لحظه سقوط شهاب سنگ عظیم در استرالیا

مشاهده نورهای غیرطبیعی در آسمان استرالیا باعث وحشت مردم شد.کلیپی از لحظات دلهره آور سقوط یک شهاب سنگ بزرگ در استرالیا را مشاهده کنید.

صدها گزارش محلی از سوی ساکنان شهر کوئینزلند استرالیا نشان داد روز گذشته یک شهاب سنگ بزرگ با زمین برخورد کرده است و علاوه بر لرزش شدید منطقه، باعث شده است نور بزرگی در آسمان دیده شود.

شهاب سنگ

 

این سنگ آتشین آسمانی که رسانه های خبری و کارشناسان هم برخورد آن را با شهر کوئینزلند تایید کردند، باعث وحشت بین ساکنین منطقه شد. با این اتفاق صدها نفر از ساکنان این شهر آنچه که با چشمان خود دیده بودند یا تصاویر مربوطه را با دوربین های شخصی ثبت کرده بودند، روی شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

اداره پلیس مرکزی کوئینزلند اعلام کرد روز گذشته به صورت همزمان صدها تماس تلفنی با آنها برقرار شد و همه مردم می گفتند در منطقه گلاداستون یک شهاب سنگ بزرگ باز زمین برخورد کرده است. شدت ضربه برخورد شهاب سنگ با زمین به قدری بود که ابتدا بسیاری از مردم تصور کردند زمین لرزه رخ داده است.

 

شهاب سنگ

سقوط شهاب سنگ در استرالیا

 

سازمان زمین شناسی استرالیا با انتشار بیانیه ای برخورد این شهاب سنگ را تایید کرد و توضیح داد این سنگ آتشین در یک منطقه ساحلی سقوط کرده و هیچ گونه خسارت جانی برجا نگذاشته است.

سقوط باورنکردنی و هولناک شهاب سنگ در استرالیا + تصاویر

سقوط باورنکردنی و هولناک شهاب سنگ در استرالیا + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف