نمناک اخبارسیاست عکس داعشی عامل شهادت زائران اربعین در انفجار عراق
شهادت زائران اربعین ، عکس ابو فهد العراقی
گروهک تروریستی تکفیری داعش مسئولیت انفجار تروریستی در حله عراق که منجر به شهادت تعدادی از زائران اربعین شد را پذیرفت و عکس عامل شهادت زائران اربعین را با مشخصات کامل منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 5 آذر 1395
بازدید : 22,589 نفر

عامل شهادت زائران بغداد در پمپ بنزین معرفی شد

رسانه های وابسته به گروه تروریستی- تکفیری داعش امروز جمعه عامل انتحاری حادثه تروریستی روز پنجشنبه جنوب بغداد که به منجر به شهادت 80 زائر از جمله 40 زائر ایرانی شد را منتشر کرد.
ابو فهد العراقی

عکس ابو فهد العراقی عامل انتحاری شهادت زائران اربعین در بغداد

داعش ابو فهد العراقی را عامل شهادت زائران در پمپ بنزین حله معرفی کرد

این عامل انتحاری که «ابو فهد العراقی نام دارد روز پنچشنبه با انفجار یک خودروی بمگذاری شده در یک پمپ بنزین در حومه شهر«الحلة» مرکز استان بابل واقع در 100 کیلومتری جنوب بغداد، موجب دست کم 80 نفر شهید و بیش از 20 تن دیگر زخمی شد.
برخی شبکه های عراقی اعلام کرده اند زائران ایرانی، پاکستانی، عراقی و بحرینی در زمان وقوع انفجار در پمپ بنزین یاد شده بوده اند و تعداد اتوبوس های موجود در این پمپ بنزین 7 دستگاه بوده که زائران را به شهرها و کشورهایشان بازمی گردانده است.
قشقایی، معاون امور کنسولی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرد که از 80 شهید این حادثه تروریستی 40 نفر ایرانی هستند و 20 ایرانی هم زخمی شده اند.

عکس داعشی عامل شهادت زائران اربعین در انفجار عراق

عکس داعشی عامل شهادت زائران اربعین در انفجار عراق
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 41
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف