سعید براتی

تکذیب شهادت سعید براتی سرباز مفقود شده حادثه میرجاوه

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48592تعداد نظرات : 1 نظر
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان شهادت مرزبان اسیر را تکذیب کرد و گفت: این مرزبان ایرانی اکنون اسیر گروهک تروریستی و زنده است.

سعید براتی شهید شد

علی اصغر میرشکاری افزود:شهادت سعید براتی سرباز مرزبانی منطقه مرزی چاهندو میرجاوه سیستان و بلوچستان صحت ندارد و البته این موضوع به صورت شفاف در حال بررسی است. 
برخی پایگاههای خبری و شبکه های مجازی از صبح امروز به نقل از معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی منتشر کرده بودند که سعید براتی سرباز مرزبان اهل آشخانه که چند روز قبل در حمله تروریستی اشرار تکفیری در میرجاوه سیستان و بلوچستان اسیر شده بود به شهادت رسیده است. 
محمدتقی ایرانی گفته است:پیکر این شهید بزرگوار تحویل شده و چند روز آینده مراسم تشییع باشکوهی در خراسان شمالی برگزار خواهد شد.  

 

سعید براتی

سرباز سعید براتی

12 نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی متشکل از سه نیروی کادر و 9 سرباز وظیفه حدود ساعت 19 چهارشنبه شب هفته گذشته در منطقه مرزی چاهندو میرجاوه سیستان و بلوچستان به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفتند. 

به گفته استاندار سیستان و بلوچستان در این اقدام تروریستی سه درجه دار و 6 سرباز وظیفه مرزبانی بر اثر تیراندازی تروریستها به شهادت رسیده، 2 سرباز وظیفه زخمی شده و یک سرباز وظیفه زخمی نیز توسط اشرار و تروریستها ربوده شده است. 

 

تکذیب شهادت سعید براتی سرباز مفقود شده حادثه میرجاوه

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
برگرفته از ایرنا -/ح
1 نظر به ثبت رسیده است
قاسم1396-02-11
خدا لعنت کند تروریست های تکفیری رو . روحش شاد و جایگاهش بهشت برین باد.
32
وبگردی