نمناک اخبارجامعه شهادت پدر 5 قلوهای اهوازی در سوریه حقیقت دارد؟
شهادت ، مدافع حرم
انتشار تصاویری از پدر پنج قلوها با ادعای شهادت وی در سوریه به عنوان مدافع حرم شایعه بوده و در این مطلب واقعیت را می خوانید.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1394

شهادت مدافع حرم در سوریه و پدر 5 قلوهای اهوازی!

شایعه:بتازگی تصویر پدری به همراه فرزندان 5 قلویش در شبکه های اجتماعی و برخی سایت ها بعنوان یکی از شهدای مدافع حرم منتشر می شود. در این مطلب آمده است:«پدر پنج قلوها از مدافعین حرم حضرت زینب سلام الله علیها به شهادت رسیده است.»

شهادت مدافع حرم

شهادت مدافع حرم و پدر 5 قلوها در سوریه

شهادت پدر 5 قلوها در سوریه

شهادت پدر 5 قلوها در سوریه به عنوان مدافع حرم

واقعیت شهادت مدافع حرم و پدر 5 قلوها در سوریه

به گزارش فارس، تصویر فوق متعلق است به مجتبی اصغری که ابتدای سال 94 صاحب پنج فرزند می شود. خبر شهادت وی صحت ندارد.

در هفته جاری با انتشار گسترده تصاویر فوق وی با انجام مصاحبه ای مطالبی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است را تکذیب کرد.

پدر این پنج قلوهای قمی، ضمن تکذیب این شایعات اظهار داشت:«خداوند را شاکر هستم که زیر سایه مقام معظم رهبری موضوع ازدیاد جمعیت را مدنظر قرار داده ام و خداوند فرزندان سالم پنج قلویی را به من عطا کرده است».

اصغری گفت:«خبرهایی به عنوان شهادت من در سوریه منتشر شده است، اگر چه عاشق شهادت و دفاع از دین اسلام هستم اما این توفیق را هنوز پیدا نکرده ام».

به گفته اصغری انتشار این مطلب در سایت ها و برخی خبرگزاری ها برای وی دردسر ساز شده است و خانواده وی در حال پاسخ دادن به دوستان و آشنایان هستند که اتفاقی نیفتاده است و این موضوع آرامش زندگی شان را به هم ریخته است.

شهادت پدر 5 قلوهای اهوازی در سوریه حقیقت دارد؟

شهادت پدر 5 قلوهای اهوازی در سوریه حقیقت دارد؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 24
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف