نمناک اخبارحوادث تعداد و اسامی شهدای حادثه تروریستی میرجاوه + عکس
حادثه میرجاوه ، حادثه تروریستی
تعداد و اسامی شهدای حادثه تروریستی میرجاوه اعلام شد, 10 نفر در این حادثه شهید شدند که نام آن ها را در ادامه مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1396

شهدای حادثه تروریستی میرجاوه

چهارشنبه شب در پی کمین تروریست ها در نقطه صفر مرزی ایران با پاکستان 10 تن از مرزبانان پاسگاه «میل 100» از گروهان «چاهندو» منطقه میرجاوه سیستان و بلوچستان حین گشت زنی به شهادت رسیدند.

حادثه میرجاوه

حادثه تروریستی میرجاوه

در این حادثه تروریستی که گروهک تکفیری ، تروریستی جیش الظلم مسئولیت آن را برعهده گرفته است، ستوان سوم حمیدرضا جهانتیغ، ستوان سوم علی پودینه و ستوان سوم محسن دایی زاده از پرسنل کادر نیروی انتظامی به شهادت رسیدند.

همچنین سربازان وظیفه حجت کاظمی، صادق خدادادی، امیر مکاری، مهدی امینی، حسین طاهریان، داوود باشتنی و یک نفر دیگر از سربازان به علت شدت جراحت وارده به شهادت رسیدند که هنوز نام نفر آخر اعلام نشده است.

سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی درباره این حادثه تروریستی گفته است :شلیک ها به سمت مرزبانان کشورمان از داخل خاک پاکستان انجام شده و بررسی های ما نشان می دهد که این اقدام به وسیله سلاح های دوربرد انجام شده است.

منتظرالمهدی با تاکید بر اینکه مسوولیت این اقدام بر عهده دولت پاکستان است مراتب اعتراض خود را نسبت به عملکرد این کشور اعلام کرده و رسیدگی به این موضوع از سوی مسوولان خبر داد.

شهدای ناجا

تعداد و اسامی شهدای حادثه تروریستی میرجاوه + عکس

تعداد و اسامی شهدای حادثه تروریستی میرجاوه + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف