نمناک اخباراقتصاد شهرام جزایری آزاد شد
شهرام جزایری ، زندان
شهرام جزایری بعد از شایعات و اخبار گوناگون در فضای مجازی که مبنی بر علت حضورش در مشهد منتشر شده بود شامگاه یکشنبه آزاد شد.
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1395

 خبر جدید از آزادی شهرام جزایری

شهرام جزایری که چند روز قبل برای شرکت در همایشی با عنوان «بررسی چالش های پیش روی شرکت پدیده در ورود به فرابورس و تأمین نقدینگی» به مشهد سفر کرده بود، همزمان با آغاز همایش و به اتهام اخلال در نظم و آسایش عمومی با صدور دستور قضایی بازداشت شد.

این گزارش حاکی است وی شامگاه یکشنبه با تبدیل قرار وثیقه به کفالت از زندان مشهد آزاد شده است.

قبل از آنکه مدیرعامل سابق پدیده با عناوین اتهامی مطرح شده دستگیر شود، شایعاتی در فضا ی مجازی مطرح شد که نشان می داد قرار است شهرام جزایری مجموعه پدیده را راه اندازی کند. پس از آنکه مدیرعامل سابق پدیده با تفهیم اتهام کلاهبرداری از طریق فروش غیرقانونی اوراق موسوم به سهام از سوی قاضی حیدری بازداشت و روانه زندان شد، برنامه تبلیغی به راه افتاد که قرار است شهرام جزایری در همایشی در مشهد سخنرانی کند که همزمان با آغاز این همایش، به اتهام تبانی برای اقدام علیه امنیت عمومی از طریق اخلال در نظم و سلب آسایش عمومی و با صدور دستور قضایی، بازداشت شد.

شهرام جزایری آزاد شد

شهرام جزایری آزاد شد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از خراسان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف