نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عکسی تکان دهنده از شهرام کاشانی در دام اعتیاد در ترکیه !
شهرام کاشانی ، شهرام کاشانی در آنکارا
عکسی تکان دهنده از شهرام کاشانی که به دام اعتیاد افتاده و کارتون خواب شده است را در آنکارا مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 13 تیر 1395

وضعیت شهرام کاشانی در آنکارا

به تازگی عکس و فیلمی از شهرام کاشانی خواننده لس آنجلسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که این فرد را در یک وضعیت نامناسب به تصویر کشیده اند. 

برخی نیز می گویند او به بیماری کبدی مبتلا شده است، اما آنچه که از این عکس و این ویدئو بر می آید این است که یک بیمار کبدی در خیابان رها نمی شود و بیشتر حال و روز او به افراد معتاد شبیه است.

 شهرام کاشانی

شهرام کاشانی گرفتار در دام اعتیاد

وضعیت جسمی شهرام کاشانی چگونه است

شهرام کاشانی متولد 16 تیر 1353 در رم ایتالیا، خواننده است . پیشتر شهرام کاشانی مدتی به شدت بیمار بوده و در بیمارستان بستری شد. گفته می شود بیماری شهرام کاشانی مرتبط با کبد وی می باشد. این بیماری ناشی از زیاده روی وی در مصرف مشروبات الکلی می باشد . شهرام کاشانی خواننده لس انجلس نشین که مدتی پیش در یکی از کنسرت هایش بصورت مست حضور داشته و مدتی این کار وی جنجال به پا کرده بود در تازه ترین عکس منتشر شده از وی را در شرایط بسیار اسفناکی نشان می دهد.

این عکس که از وضعیت او در گوشه ای از خیابان ترکیه است که بدلیل خماری نای حرکت کردن ندارد، البته وی مشکل حاد کبدی دارد که بدلیل زیادی روی اش در مصرف مشروبات الکی پدیدار شده است.

 

شهرام کاشانی ، شهرام کاشانی خواننده لس آنجلسی معتاد شده است؟

عکسی تکان دهنده از شهرام کاشانی در دام اعتیاد در ترکیه !
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 186
برگرفته از پارسینه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 110 76
نظر کاربران
روزبه

روزبه

این داستان یک شایعه بود.اگر دقت کنید به پای سمت راستش میبینین که ورم کرده.این عکس زمانی گرفته شده که شهرام پاش شکسته و منتظر اورژانس

پاسخ دادن 21 15
گجت

گجت

پاش شکسته نشسته چرا اینقدر دروغ اخه میگیددددددددددددد

پاسخ دادن 14 13
رضا

رضا

بابا بدبخت پاش شکسته مکه کورین نمیبینین اون استوره اس

پاسخ دادن 8 5
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف