نمناک اخبارفرهنگ و هنر عدم بازگشت شهرزاد میرقلی خانی بازرس صدا و سیما از عمان!
شهرزاد میرقلی خان ، بازرس ویژه رییس صدا و سیما
شهرزاد میرقلی خان که به عنوان بازرس ویژه رییس صدا و سیما فعالیت می کرد در اقدامی غیرمنتظره پایتخت عمان را به عنوان محل اقامت خود معرفی کرد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394

خروج غیرمنتظره شهرزاد میرقلی خان از کشور

با گذشت دوهفته از خروج از کشور بازرس ویژه سرافراز ، مدیریت ارشد این سازمان دچار بحرانی جدی شده است. خانم میرقلی خان در صفحه فیس بوک خود مسقط را بعنوان محل اقامت خود معرفی کرده است.

خروج غیرمنتظره شهرزاد میرقلی خان از کشور

شهرزاد میرقلی خان که با انتصاب محمد سرافراز به ریاست صدا و سیما ، به همراه وی از امور بین الملل شبکه پرس تی وی به جام جم رفت و عهده دار مسئولیت کلیدی بازرس ویژه رییس صدا و سیما بود نیمه دی ماه بصورت ناگهانی از کشور خارج و به مسقط پایتخت عمان رفت.

با گذشت دوهفته از خروج از کشور بازرس ویژه سرافراز، مدیریت ارشد این سازمان دچار بحرانی جدی شده است. خانم میرقلی خان در صفحه فیس بوک خود مسقط را بعنوان محل اقامت خود معرفی کرده است.
گفته می شود خروج ناگهانی وی به دنبال جلسه ای با برخی نهادها بوده است.
رسانه های رسمی سال ٢٠٠٧ خبر از محکومیت شهرزاد میرقلی خان بدلیل خرید دوربین با کاربرد دید در شب برای دولت ایران داده بودند و وی سال ٢٠١٢ پس از آزادی به ایران بازگشته و بعنوان مدیر روابط عمومی و بین الملل پرس تی وی منصوب گردیده بود.

شهرزاد میرقلی خان بازرس صداو سیما از عمان بازنگشت

شهرزاد میرقلی خان بازرس صدا و سیما از کشور خارج شد

  

شهرزاد میرقلی خان ، شهرزاد میرقلی خان در عمان!

عدم بازگشت شهرزاد میرقلی خانی بازرس صدا و سیما از عمان!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از اقتصاد آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف