نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شهره سلطانی : فقط پولدارا میتوانند به کنسرت من بیایند
شهره سلطانی ، آزاده نامداری
شهره سلطانی که به تازگی کنسرت خود را برگزار کرده است در برنامه آبان گفت که فقط طبقه مرفه میتوانند به کنسرت من بیایند.
تاریخ انتشار : 13 دی 1395

شهره سلطانی در برنامه آبان

شهره سلطانی میگوید من نسبت به موسیقی، آدم پرت و پلایی نبوده ام که بخواهم از سر هوس کنسرت برگزار کنم. سلطانی بازیگر سینما و تلوزیون و خواننده گروه موسیقی دات – اظهار کرده است:

 رشته تحصیلی من در هنرستان و دانشگاه، موسیقی بوده است. من همیشه سازم را زده و آوازم را خوانده ام و جزو افرادی نیستم که بخواهم نمایش یا شو بدهم.سرپرست گروه موسیقی «دات» ادامه داده است:من سنتور را به عنوان ساز اصلی و پیانو را به عنوان ساز مادر می نواختم و آواز سنتی را نزد هنگامه اخوان آموختم.

شهره سلطانی

شهره سلطانی و آزاده نامداری

شهره سلطانی که چندی پیش کنسرت خود را در تالار وحدت اجرا کرد، در گفت وگو با آزاده نامداری در برنامه آبان، به معضلاتی که یک خواننده زن برای برگزاری کنسرت با آن ها دسته و پنجه نرم می کند، اشاره کرد.

بخش زیادی از این گفت وگو به فعالیت موسیقایی سلطانی دارد. گزیده ای از صحبت های او از این قرار است:"من باید با موسیقی حرفم را بزنم، همایون شجریان یکی از بهترین هاست که خود را از زیر لوای نام پدر بیرون کشید، موسیقی جزیی از زندگی من است، تنها طبقه مرفه می توانند به کنسرت من بیایدند، منبع عنوان یک هنرمند باید فعال باشم وگرنه دیگر هنرمند نیستم و..."

برنامه "آبان" برنامه ای درباره زنان است که به گفت وگو با شخصیت های زن معاصر در عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و هنری، ورزشی و علمی و... می پردازد. این برنامه به کارگردانی مهرداد شاملو و بهروز داوودی روزهای شنبه روی سایت آپارات قرار می گیرد.

"آنتن استودیو" تهیه کننده، مهدیا عابدی سردبیر و کتایون کیخسروی نویسنده، مشاور رسانه ای برنامه "آبان" هستند.

شهره سلطانی : فقط پولدارا میتوانند به کنسرت من بیایند

شهره سلطانی : فقط پولدارا میتوانند به کنسرت من بیایند
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 24
برگرفته از هنر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف