نمناک اخبارجامعه شهریه جدید آموزشگاه رانندگی اعلام شد + جدول
شهریه آموزشگاه رانندگی ، شهریه آموزشگاه رانندگی 94
شهریه آموزشگاه رانندگی از سوی رئیس اتحادیه نمایشگاه های اتومبیل اعلام شد. نرخ جدید خدمات آموزشگاه های رانندگی برای 16 ساعت آموزش های تئوری و 24 ساعت آموزش های عملی است.
تاریخ انتشار : 9 دی 1394

افزایش شهریه آموزشگاه رانندگی

غلامحسین قاسمیان اظهار کرد:نرخ جدید آموزش رانندگی از حدود یک ماه گذشته اجرایی شده که نرخ جدید خدمات آموزشگاه های رانندگی برای 16 ساعت آموزش های تئوری و 24 ساعت آموزش های عملی است.

 به گفته وی، هر ساعت آموزش عملی رانندگی 15 هزار تومان بود که به 18 هزار تومان افزایش یافته است و هر ساعت آموزش تئوری رانندگی از 3650 تومان شهریه مصوب قبلی به 4380 تومان تغییر قیمت داده است.

 قاسمیان همچنین به مردم هشدار داد که برای خرید خودرو حتما به نمایشگاه های دارای مجوز مراجعه کنند چون خرید خودرو از نمایشگاه های بدون مجوز مشکلاتی را به همراه دارد.

بر اساس نرخ جدید خدمات آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی، شهریه 16 ساعت آموزش تئوری 70 هزار و 80 تومان و شهریه 24 ساعت آموزش عملی 432 هزار تومان عملی می شود که جمعا هنرجو باید 502 هزار و 80 تومان بابت گذراندن این دوره بپردازد.

شهریه آموزشگاه رانندگی
 
 

شهریه آموزشگاه رانندگی ، شهریه جدید آموزش رانندگی در آموزشگاه های رانندگی

شهریه جدید آموزشگاه رانندگی اعلام شد + جدول
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 20
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف