نمناک اخباراقتصاد تنها شهری در ایران که آب مجانی دارد
آب مجانی ، آب رایگان
شهر شمشک که حدود دو سال است در تقسیمات استان تهران به عنوان یک شهر به ثبت رسیده هنوز تحویل شرکت آبفای استان تهران نشده است به طوری که هیچ قبضی برای خانوار این شهر صادر نمی شود و آب مجانی دارد.
تاریخ انتشار : 21 آذر 1394

شهری که آب مجانی دارد

 اصولا هر منطقه ای که با پیشرفت و توسعه تبدیل به شهر می شود با پشت سر گذاشتن یک سری اقدامات قوانینی بر آن زیر نظر فرمانداری و شهرداری تعیین می شود در این میان شهر شمشک تنها شهری در ایران است که از این امر مستثنی بوده و با وجود ویلاها و آپارتمان های متعدد در شهر شمشک مصرف آب آنها رایگان است و هیچ قبض آبی برای آنها صادر نمی شود.

علیرضا نوذری پور اظهار داشت:تمام شهرهای استان تهران به جز یک شهر تحویل شرکت آب و فاضلاب استان تهران است و در تمامی شهرها روی میزان آب مصرفی شان محاسباتی صورت می گیرد و قبض آب برای آنها صادر می شود به جز این یک شهر.

شمشک


وی افزود:شهر شمشک که حدود دو سال است در تقسیمات استان تهران به عنوان یک شهر به ثبت رسیده هنوز تحویل شرکت آبفای استان تهران نشده است.
قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران تصریح کرد:تاکنون چند جلسه با شورای اسلامی این شهر، شهرداری شمشک و دیگر نهادها داشته ایم اما با وجود این جلسات، هنوز تصمیمی برای تحویل شبکه آب شهر شمشک به آبفا گرفته نشده است.
وی ادامه داد:با وجود ویلاها و آپارتمان های متعدد در این شهر، مصرف آب آنها رایگان است و هیچ قبض آبی برای آنها صادر نمی شود.
نوذری پور خاطرنشان کرد:شورای اسلامی شهر شمشک باید بیایند جلسه بگذارند و این مسئله تعیین تکلیف شود.

تنها شهری در ایران که آب مجانی دارد

تنها شهری در ایران که آب مجانی دارد
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف