نمناک سرگرمیگوناگون شهر برهنگان در فرانسه + تصاویر
شهر برهنگان ، برهنه
شهر ساحلی کَپ دَگد فرانسه به عنوان شهر برهنگان معرفی شده است شهری که ساکنان آن حق لباس پوشیدن ندارند و بایستی عریان باشند.

تصاویری از شهر برهنگان

فرهنگ برخی از کشورهای اروپایی بسیار عجیب و متغایر با دیگر کشورها می باشد،چنانچه به نقل از خبرگزاری نیوزلند؛ شهر ساحلی "کَپ دَگد" فرانسه در مجاورت آبهای مدیترانه قرار دارد و با بهره مندی از صنعت گردشگری عریان، در تلاش برای افزایش درآمدهای محلی است. این شهر ساحلی فرانسه به "شهر عریان" معروف است و در گرمترین فصول سال 40 هزار گردشگر وارد آن می شوند.

 
به دلیل مستهجن بودن تصاویر، از انتشار کامل آن معذور است
 
شهر برهنگان
 
پس از رونق گرفتن کسب و کار برهنگی در "کَپ دَگد" نام آن به "دهکده طبیعت گرایان" تغییر نام داد. این نخستین شهر جهان است که در تمام اماکن دولتی آن نیز کارمندان کاملا برهنه بر سر کار خود حاضر می شوند. بانک ها، اداره پست، آرایشگاه و سوپرمارکت ها با کارکنانی کاملا برهنه اداره می شوند.
 
گردشگران برای ورود به این شهر کوچک باید 8 یورو "مالیات برهنگی" پرداخت کنند. گردشگران در ورودی این شهر لباس های خود را تحویل می دهند و در مدت اقامت روزانه خود اجازه استفاده از هیچ پوششی را ندارند. قوانین محلی به گردشگران اجازه می دهند در طول شب که دمای هوا کاهش می یابد لباسی برای گرم کردن خود به تن کنند.
 
شهر برهنگان
 
استقبال از شهر عریان در میان اروپایی ها بسیار وسیع بوده است و در فصول گرم سال گردشگرانی از هلند تا آلمان نیز از آن دیدن می کنند. باوجود اینکه شهر کاملا عریان است؛ قوانینی وجود دارد که ارتکاب کنندگان به اعمال خلاف عفت عمومی را به پرداخت 15 هزار یورو جریمه و حتی زندان محکوم می کند.
 
شهر برهنگان
 
وجود چنین شهر ساحلی در فرانسه انتقادات زیادی را علیه دولت این کشور به راه انداخته است؛ اما درآمدهای حاصل از آن به اندازه ای وسوسه برانگیز است که هیچ مقام مسئولی به ممنوعیت برهنگی در آن، فکر هم نمی کند.
 
شهر برهنگان

 

شهر برهنگان در فرانسه + تصاویر

شهر برهنگان در فرانسه + تصاویر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 65
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 41 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف