نمناک سرگرمیگوناگون شهر راز آلود موجودات فضایی در نیمه سیاه ماه! + عکس
موجودات فضایی ، شهر موجودات فضایی
شاید تا به حال شواهد مختلفی را در مورد موجودات فضایی دیده باشید! اما نظر شما در مورد شهر آنها چیست؟ آیا آنها هم شهر نشین هستند؟!

شهر راز آلود موجودات فضایی در نیمه سیاه ماه!

یکی از قدیمی ترین سوالات بشر که تا هم اکنون هم ادامه داشته است، وجود یا عدم وجود موجودات فضایی بوده است که همواره به دلیل کمبود اطلاعات، نظرات به دو دسته تقسیم می شوند که برخی بر این باور هستند موجودات فضایی نسبت به مستنداتی که منتشر شده است، وجود دارند و هر چند مدت یکبار با سفینه خود به سطح کره زمین مسافرت می کنند و برخی دیگر نیز تمام مستندات کشف شده را کاملا ساختگی می دانند و بر این باور هستند موجودات فضایی وجود ندارند!

اما 50 سال گذشته، در این روزها انسان موفق شد برای اولین بار پایش را روی کره ماه بگذارد که نام اولین انسان روی کره ماه " نیل آرمسترانگ " بود که بعد از قدم گذاشتن بر روی کره ماه گفت:" این یک قدم کوچک برای انسان، اما یک جهش بزرگ می باشد." او به همراه همکار خود چندین ساعت بر روی کره ماه راه رفت.

شهر موجودات فضایی

شهر موجودات فضایی در نیمه سیاه کره ماه

با این حال همواره یکی از پنهان ترین اطلاعات کره ماه برای انسان، نیمه تاریک و سیاه آن می باشد که در نهایت مجموعه ناسا توانست تصاویری را از این نیمه با استفاده از فضا پیماهای طراحی شده بدست آورد که بی حاشیه باقی نماند و توانست با حواشی گوناگونی روبرو شود! همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، می توانید تکه سنگ های مربعی شکل را قسمت عظیمی از نیمه تاریک ماه مشاهده کنید.

نیمه تاریک کره ماه

" نیل آرمسترانگ " - اولین انسان روی کره ماه 

این شهر نشان دهنده یک شهر تاریخی و چندین میلیون ساله است که گفته می شود توسط موجودات فضایی ساخته شده است که علیرغم این کشف، می توان به این پی برد که اگر موجودات فضایی در این قسمت زندگی می کردند، امروز در آنجا زندگی نمی کنند و همانند یک شهر متروکه می باشد.

وجود یا عدم وجود موجودات فضایی

خانه موجودات فضایی در نیمه تاریک کره ماه

سقف این شهر علیرغم جای گیری آن در نیمه تاریک ماه، بسیار روشن می باشد که حتی می تواند بازتاب کننده پیغامی برای موجودات فضایی باشد. این واقعا کشف بززگی بود که انسان در طول چند سال اخیر در مورد موجودات فضایی موفق به کسب شده است.

شهر راز آلود موجودات فضایی در نیمه سیاه ماه!

شهر راز آلود موجودات فضایی در نیمه سیاه ماه! + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف