نمناک سرگرمیدیدنی ها شهر عجیب که ورود آقایان به آن ممنوع است! + تصاویر
شهر عجیب ، شهر عجیب جهان
در این گزارش به معرفی عجیب ترین شهرها،از شهری که برای آقایان ممنوع است تا شهر تصادفی ها پرداخته ایم با ما همراه باشید تا چند مورد از این شهرها را بشناسید.

شهر عجیب و غریب در دنیا

 
در این مطلب با شهرهای عجیبی آشنا می شوید که به خاطر دارا بودن یک ویژگی خاص و عجیب تبدیل به عجیب ترین شهر شده اند که خیلی متمایز با دیگر شهر ها می باشند شهری که برای آقایان ممنوع است تا شهر تصادفی ها نمونه ای از این شهر هاست که دلیل خاص بودن آنها را در ادامه می خوانید. 
رقابت بین شهرها چیز عجیبی نیست مخصوصا وقتی که هنگام برگزاری مسابقات ورزشی باشد.البته تبدیل مناطقی که زیبایی چندانی ندارد به مناطقی که هم زیبا هستند و هم با اهمیت باشند به خلاقیت زیادی نیاز دارد.

در اینجا در مورد چند شهر می خوانیم.

1. نویوا دو کوردیرو، برزیل: مسئله ای که باعث تمایز این شهر می شود این است که در این شهر تنها خانم ها زندگی می کنند. همسر چند خانم هم در این طرف و آن طرف شهر زندگی می کنند اما تعداد آن ها انگشت شمار است. خانم های این شهر اجازه ورود مردان برای زندگی به این شهر را نمی دهند مگر اینکه مردان طبق قوانینی زندگی کنند که خانم ها ایجاد کرده اند.

شهر عجیب
2. تصادف، مریلند: در این شهر کوچک تنها 300 نفر زندگی می کنند که به تصادفی ها شهرت دارند. با اسم این شهر اولین مطلبی که به ذهن می رسد این است که آیا هزینه ای که این افراد برای بیمه پرداخت می کنند بیشتر از مکان های دیگر است؟

شهر عجیب
3. الیستا(شهر شطرنج ها)، روسیه: این شهر توسط افرادی ساخته شده که علاقه زیادی به شطرنج دارند.

شهر عجیب
4. شهر تایمز، چین: نام این شهر از روی شهری در انگلیس برداشته شده اما تنها نام این شهرها مانند هم نیست بلکه سعی شده این شهر دقیقا مانند مدل انگلیسی آن ساخته شود.

شهر عجیب

5. صلیب شکسته آلمان نازی، آنتاریو: به جز نام این شهر، ارتباط دیگری بین آلمان و این شهر وجود ندارد. در واقع این شهر از سال 1908 روی نقشه بوده، یعنی زمانی که هنوز کسی نام آدولف هیتلر را نشنیده بوده است.

شهر عجیب

شهر عجیب که ورود آقایان به آن ممنوع است! + تصاویر

شهر عجیب که ورود آقایان به آن ممنوع است! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف