نمناک سرگرمیگوناگون غذا دادن زن با دهان به شوهر بیمارش + تصاویر
شوهر بیمار ، عکس زن و شوهر چینی
زن فداکار چینی سالهاست که از شوهر بیمارش پرستاری می کند ، او هر روز سه وعده غذای همسرش را به روشی که شاید هرکسی قادر به انجام آن نباشد آماده می کند.

زنی که 4 سال است غذای شوهر بیمارش را با دهانش می دهد!

داستان های زیادی در مورد فداکاری زن و شوهر برای یکدیگر شنیده و خوانده ایم که هر کدام به نوعی ما را برای دقایقی به فکر فرو می برند ، دقایقی که برای از خودگذشتگی های سالانه صرف می شود .یکی از این نمونه فداکاری ها ماجرای زن و شوهر چینی است که از 4 سال پیش آغاز شده است.
Devoted wife feeds her paralysed husband using her MOUTH for four years after the man lost his ability to chew and swallow in a road accident
شوهر بیمار

عکس زن فداکاری که سالهاست از شوهر بیمارش پرستاری می کند 

فداکاری زن چینی برای شوهر بیمارش که بر اثر تصادف ناتوان شده

مردی اهل استان "بنگو" چین 4 سال پیش بر اثر تصادف رانندگی توانایی جویدن و بلعیدن غذا را از دست داد و از ان روز به بعد با کمک همسرش غذا می خورد و زنده مانده است.
"گائو یوژن" همسر این مرد می گوید:هر شب را با شوق اینکه صبح روز بعد همسرم از خواب بیدار شده و باز هم با من صحبت خواهد کرد به خواب می روم . سالهاست همسرم فلج شده و بی حرکت روی تخت افتاده است ، تصادف جاده ای او را نه تنها ناتوان از حرکت ساخت بلکه قدرت جویدن و بلعیدن زا نیز از او گرفت .
در تصاویر مشاهده می کنید که زن فداکار چینی غذای جیوده شده را داخل دهان همسرش گذاشته و بعد با دستش فک او را به آرامی حرکت می دهد تا غذای به سمت گلو رفته و بعد با آبی که توسط سرنگ به دهان مرد ریخته می شود غذا را وارد معده می کند.
شوهر بیمار

غذادادن عجیب زن فداکار به شوهر بیمارش

شوهر بیمار
شوهر بیمار

روش زن چینی برای غذا دادن به شوهر بیمارش

غذا دادن زن با دهان به شوهر بیمارش + تصاویر

غذا دادن زن با دهان به شوهر بیمارش + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 22
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف