نمناک اخبارجامعه 30 سال زندان برای شوهر شکنجه گر اعظم + عکس
شکنجه ، شکنجه زن مشهدی
مرد شکنجه گر همسر و فرزندان به 30 سال حبس محکوم شد،این مرد در اقدامی ظالمانه همسر و دو فرزندش را 21 روز در خانه حبس و شکنجه کرده بود.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395

شوهر شکنجه گر اعظم به 30 سال حبس محکوم شد

این مرد، همسر و دو فرزند خود را به مدت 21 روز در خانه حبس و شکنجه های وحشتناکی همچون قراردادن همسرش داخل صندوق فلزی و آتش روشن کردن زیر آن، ضرب و جرح با چاقو، سوزاندن بدن، محرومیت از آب و غذا و ضرب و جرح با مشت و لگد و آزار و اذیت فرزندان اعمال کرده بود، که سرانجام حکم 30 سال و 6 ماه زندان برای وی قطعی شد.

اعظم

اوایل اردیبهشت امسال، مأموران پلیس مشهد در جریان آزار و اذیت و شکنجه 21 روزه زن جوانی به نام«اعظم» و دو دختر خردسالش قرار گرفتند. با انتقال این زن و کودکانش به بیمارستان مشخص شد که عامل شکنجه، همسر این زن و پدر دختران بوده و به این ترتیب مأموران رد او را گرفتند و دستگیرش کردند. این پرونده به دلیل حساسیت های بالا، به صورت ویژه تحت رسیدگی قرار گرفت و قضات دادگاه کیفری مشهد پس ازمحاکمه متهم، او را به 30 سال و 6 ماه حبس محکوم کردند.

اعظم

 وکیل مدافع اعظم -همسر شکنجه شده متهم-دراین باره گفت:متهم به حکم صادره از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی اعتراض نکرد و پس از پایان مهلت قانونی برای فرجام خواهی، حکم قطعی شد. پرونده نیزبرای اجرای حکم به واحد اجرای احکام دادسرای مشهد ارسال شده و متهم در زندان بسر می برد.

30 سال زندان برای شوهر شکنجه گر اعظم + عکس

30 سال زندان برای شوهر شکنجه گر اعظم + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف