نمناک اخبارجامعه انتقام کثیف زن از شوهرش در کرج
شوهر ، انتقام از شوهر
زن میانسال برای انتقام از همسرش با جاسازی مواد مخدر در خانه و تماس با پلیس وی را قاچاقچی معرفی کرد.
تاریخ انتشار : 22 بهمن 1396

دردسر شرم آور زن میانسال برای شوهر

زن میانسال زمانی که نتوانست رضایت همسرش را برای سفر به آلمان جلب کند، به انتقام گیری عجیبی دست زد. او با الگوبرداری از یک فیلم سینمایی، شیشه خرید و با جاساز کردن آن در خانه اش، شوهرش را به عنوان قاچاقچی به پلیس معرفی کرد و او را به دردسر انداخت.
چند روز پیش زنی با پلیس کرج تماس گرفت و اعلام کرد شوهر میانسالش قاچاقچی مواد مخدر است. او با فروش شیشه به جوان ها زندگی آنها را تباه می کند و از دست او یک محله در امان نیستند. همچنین شوهرش، او و اعضای خانواده اش را کتک می زند و تهدیدبه مرگ کرده و جانشان در خطر است.
ماموران پس از هماهنگی قضایی به خانه این زن در یکی ازمحله های مرکزی شهر کرج اعزام شدند. آنهابا ورود به خانه، همه جا راجست وجوکردند تا این که در جاکفشی خانه بسته ای یافتند که ماهرانه در میان کفش ها جاسازی شده بود.
زمانی که بسته را بازکردند، داخل آن 10 گرم شیشه کشف کردند. در ادامه مرد میانسال بازداشت و برای تحقیقات به شعبه 12 دادیاری دادسرای جنایی کرج منتقل شد. اودرجریان تحقیقات گفت بی گناه است و معتاد نیست. این یک پاپوش است و نمی داند چه کسی موادمخدر را درخانه او جاسازی کرده تا وی را این چنین به دردسر بیندازد.
با دستور قاضی میثم حسین پور، ماموران تحقیقات بیشتری از این مرد کردند. او همچنان درتحقیقات عنوان می کرد در خرید و فروش موادمخدر نقشی ندارد وموادکشف شده در خانه اش یک توطئه است.
با توجه به اظهارات این مرد،ماموران با دستور قضایی به تحقیقات محلی پرداختند که در جریان آن معلوم شد گفته های این مرد صحت دارد و قاچاقچی نیست و همه همسایه ها او را به عنوان فرد درستی در محله می شناسند. در تحقیقات بعدی مشخص شد،مدتی بوده که این مرد با همسرش دچار اختلاف شده و حتی مخالف آن بوده که همسرش برای ادامه زندگی نزد دخترشان در آلمان برود.
همین سرنخ کافی بود تا ماموران احتمال دهند ممکن است در این اقدام همسر مرد بازداشت شده نقش داشته باشد.
بنابراین زن میانسال برای تحقیقات به مرکز پلیس احضار شد. او همچنان در بازجویی پلیسی گفته های قبلی اش را تکرار می کرد و مدعی بود که شوهرش دروغ می گوید. اما زمانی که متوجه شد ماموران به وی ظنین شده اند، چند روز پیش سکوت خود را شکست و اعتراف کرد به قصد انتقام گیری، شوهرش را به دردسر انداخته است.
متهم زن به افسر تحقیق گفت:دختر و دامادم در آلمان زندگی می کنند. من هم قصد داشتم برای ادامه زندگی به آنجا بروم. موضوع را با شوهرم در میان گذاشتم که او موافق مهاجرت و ادامه زندگی من نزد دخترم در آلمان نبود. همین موضوع باعث بروز اختلاف هایی میان ما شد. یک روز به ذهنم آمد که با الگو گرفتن از یک فیلم سینمایی، موادمخدر در خانه مان جاسازی و در تماس با پلیس اعلام کنم که این مواد متعلق به شوهرم است تا با این کار او بازداشت شود و به زندان بیفتد و من هم بتوانم غیابی از وی طلاق بگیرم و برای ادامه زندگی به آلمان بروم.
متهم زن ادامه داد:سراغ جوانی رفتم که درمحله مان شیشه می فروخت. 400 هزارتومان به او پرداختم و در برابر آن ده گرم شیشه از او خریدم. آن را داخل بسته ای گذاشته و در جا کفشی خانه مان جاسازی کردم. چند روز بعد هم با پلیس تماس گرفتم و شوهرم را به عنوان قاچاقچی معرفی کردم. گمان نمی کردم این ماجرا لو برود و من به دردسر بیفتم.
با فاش شدن راز این زن، برای او قرار قانونی صادر و بی گناهی شوهرش مشخص و او آزاد شد.

انتقام کثیف زن از شوهرش در کرج

انتقام کثیف زن از شوهرش در کرج
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
برگرفته از برنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف