نمناک دنیای مدگوناگون چگونه در منزل شوی لباس برگزار کنیم ؟
شوی لباس ، شال رنگی
اگر از دوستداران مد و لباس باشید حتما به برگزاری شوی لباس در منزل تان هم علاقه دارید, با چند پیشنهاد ساده شوی لباس در خانه به پا کنید.

شوی لباس در منزل

نوع اصیل شوهای خانگی همانی است که بارها در زندگی مان با آن برخورد کرده ایم. یک خانه، یک میز بزرگ پر از لباس با اتیکت های فراوان، شما با تماس با دوستان و آشنایان آنها را به شوی خانگی لباستان دعوت می کنید .

این مطلب برای افرادی مناسب است که به مد و لباس و پوشاک عشق و علاقه فراوانی دارند و دایم در پاساژها و مراکز خرید در حال انتخاب پوشاک یا زیورآلات موردعلاقه خود هستند. این افراد می توانند این همه لباس را به نمایش بگذارند و یک شوی لباس دایمی در خانه برپا کنند.
برای اینکه واقعا این کار را انجام دهید، چند پیشنهاد دکوراسیونی برایتان داریم.

شال رنگی

شوی لباس خانگی


1. کلاه و شال
یکی از دیوارهای ورودی خانه را انتخاب کنید. آن را با صفحه های رنگی و سیاه وسفید روزنامه بپوشانید. چوب رختی های ساده روی آن نصب کنید و هر چه کلاه و شال رنگی و جالب دارید روی آنها قرار دهید. با این کار نه تنها برای این پوشاک یک جای ثابت پیدا کرده اید، بلکه به سیستم دکوراسیون خانه خود نیز تنوعی بخشیده اید.


کراوات طنابی را روی هر کدام از دیوارهای خانه که دوست دارید بکشید و کراوات های رنگی و متنوع خود را از آن آویزان کنید. در قسمت پایین آن نیز می توانید قلابی برای آویختن کلاه ها نصب کنید.


2. کیف های زنانه نیز رنگ و طرح های متنوع دارند

خانم ها هم از این کیف ها در خانه کم ندارند. اگر زیاد اهل مد و خرید هستید، می توانید کیف های موردعلاقه خود را از دیوار اتاق آویزان کنید. ترجیحا دیوار کنار کمد دیواری یا کمد البسه را انتخاب کنید. حتی برای داشتن نمای بهتر، دیوار را کاغذدیواری کنید.


3. لوازم دکوری متفرقه
یک کمد یا کشوی ساده که در گوشه اتاق مهجور افتاده است را جراحی پلاستیک کنید؛ آن را می توانید همچون یک پارچه سیاه و سفید و شطرنجی نقاشی کنید. یا واقعا یک روسری یا پارچه شطرنجی سیاه و سفید روی آن بکشید. داخل کشوها هم انواع جوراب، دستکش، کمربند و ... را قرار دهید.


4. کفش پاشنه دار
این بخش بیشتر مخصوص خانم ها است. روی دیوار ورودی خانه چند ردیف پایه نصب کنید و کفش های پاشنه بلند و رنگی را از پاشنه روی آنها آویزان کنید. به این ترتیب، کفش ها علاوه بر دم دست بودن، جنبه دکوری هم دارند.


کفش های پاشنه تخت اگر عاشق کفش های تخت، صندل، دمپایی و پاپوش هستید، می توانید یک ردیف قفسه بدون در برای آنها سفارش دهید و همه آنها را در کنار هم بچینید. این قفسه می تواند در ورودی خانه، گوشه اتاق یا راهروی میان اتاق ها قرار بگیرد.
کفش های مجلسی و گران قیمت، جایگاه خاص هم لازم دارند. برای آنها قفسه دیواری بلند بسازید. داخل قفسه را کاغذدیواری کنید کنید و کفش ها را با سلیقه در کنار هم بچینید تا با رنگ و طرح های خود حسابی خودنمایی کنند.
کفش های خاص کفش انواع مختلف رسمی، اسپورت، نیمه مجلسی و مجلسی دارند. برای اینکه آنها را از هم تفکیک کنید، چندین ردیف قفسه چوبی زیبا روی دیوار نصب کنید. برای آنها هالوژن نصب کنید و کفش ها را با فاصله و بسیار زیبا در کنار هم بچینید.


5. زیورآلات؛ محبوب ترین ها
یک میز چوبی کوچک با شکل طبیعی انتخاب کنید. از یک نجار کارشناس بخواهید داخل آن را برایتان چندین حفره کم عمق ایجاد کند. پس از صیقلی و رنگ کردن، آن را در کنار کمد لباس ها قرار دهید و همه زیورآلات مورد علاقه تان را روی آن بچینید.


دستبند، النگو و ساعت با استفاده از سینی شیرینی، شکلات یا ... می توانید برای انواع دستبند و النگوهای خود جا و مکان مشخص، درست کنید. حتی می توانید با استوانه های تزئینی یا لوله های مقوایی داخل دستمال های توالت نیز این کاردستی را درست کنید و انواع النگو را روی آنها بچینید.
گردنبند و گوشواره برای نمایش انواع گردنبند و گوشواره های خود می توانید یک پانل روی دیوار نصب و آنها را از پانل آویزان کنید.

چگونه در منزل شوی لباس برگزار کنیم ؟

چگونه در منزل شوی لباس برگزار کنیم ؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از برترین ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف