نمناک اخبارفرهنگ و هنر واقعیت شوی چادر در برج میلاد با مانکن ایرانی + تصاویر
شوی چادر ، شوی چادر ملی
چند وقتی است تصاویری در شبکات اجتماعی با عنوان برگزاری شوی چادر در برج میلاد با مانکن های ایرانی منتشر شده است. این خبر چقدر حقیقت دارد و تصاویر مانکن های شوی چادر مربوط به چه کسانی است؟
تاریخ انتشار : 5 آبان 1394

حقیقت جنجال شوی چادر مانکن های ایرانی در برج میلاد

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کند.

شایعه شوی چادر در برج میلاد تهران

تصاویری از انواع چادرهای عربی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که با استناد به آن اینطور ادعا می شود که چادرها توسط مانکن های ایرانی در برج میلاد به نمایش گذاشته شده و پوشش نامناسب مانکن ها جنجال بپا کرده است.

تصاویر مربوط به شایعه شوی چادر در برج میلاد با مانکن های ایرانی

شوی چادر در برج میلاد

شوی چادر در برج میلاد

واقعیت خبر شوی چادر در برج میلاد

برگزاری نمایش انواع مدل های چادر توسط مانکن های ایرانی در برج میلاد صحت ندارد و تصاویر فوق پیش از این از سوی سایت های تبلیغاتی با عنوان انواع مدل های چادر و لباس های اسلامی منتشر شده است.

در زیر تصویر مانکنی را مشاهده می کنید که در مطلب جعلی فوق ادعای ایرانی بودن آن و برگزاری نمایش زنده لباس در برج میلاد توسط وی مطرح شده، اما حقیقت این است که این مانکن در کنار نمایش چادرهای عربی، لباس بلندی را نیز بدون حجاب اسلامی به نمایش گذاشته که پیش از این تصاویرش در سایت های تبلیغاتی منتشر شده است.

شوی چادر در برج میلاد

شوی چادر ، شوی چادر در برج میلاد تهران؟!

واقعیت شوی چادر در برج میلاد با مانکن ایرانی + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 20
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف