نمناک اخبارجامعه شکار دخترجوان در لاین
شکار دختر ، لاین
شکار دخترجوان در فضای مجازی لاین سوژه ای است که بعد از یک زورگیری و به سرقت بردن طلاها و گوشی موبایل دختر جوان منجر به شکایت دختر جوان شد که جزئیات بیشتر را در ادامه میخوانید.
تاریخ انتشار : 24 دی 1393
بازدید : 5,129 نفر

شکار دختران جوان و زودباور داستانی تکراری است که با اینکه بارها و بارها شبکات و سایت های خبری داستان هایی از این نوع فریب خوردن ها را منتشر کرده اند باز هم اتفاق می افتد.

 هفته گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان گرگان با اعلام شکایتی گفت:روز های پایانی آبان امسال در نرم افزار پیام رسان لاین با پسر جوانی به نام «مهران» آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت. چند بار در کافی شاپ قرار گذاشتیم. روز حادثه با هم قرار گذاشتیم و برای تفریح به بیرون از شهر رفتیم که در میانه راه خودرو خراب شد.

 او در ادامه گفت:دقایقی از این ماجرا نگذشته بود که مردی با سر و صورت پوشیده و چاقو به دست سراغ مهران رفت و پس از بازرسی بدنی وی چیزی پیدا نکرد. به همین دلیل او را گروگان گرفت و با تهدید، پول، تلفن همراه و طلاهایم را سرقت کرد. اکنون از مرد سارق شکایت دارم. پسر مورد علاقه ام هم مقابل پلیس آگاهی ایستاده است.

 شکار دختر جوان در لاین

با ثبت اظهارات شاکی، زمانی که او به خیابان رفت تا مهران را برای طرح شکایت به مرکز پلیس دعوت کند، متوجه شد او آنجا را ترک کرده و تلفن همراهش هم خاموش است.

این کار پسر جوان باعث شد ماموران به او مشکوک شده و احتمال دهند او هم با سارق همدست است. تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا این که روز بعد مهران شناسایی و دستگیر شد.

فرد متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی ها گفت:پیشنهاد ارتباط دوستی و سرقت از شاکی را پسرعمه ام که یک زورگیر و سارق سابقه دار است، به من داد. من هم به ارتباطم با شاکی در شبکه پیام رسان لاین ادامه دادم و توانستم اعتمادش را به خود جلب کنم. بعد طبق نقشه مان، شاکی را به بهانه تفریح به خارج از شهر بردم که پسرعمه ام به آنجا آمد و پس از تهدید ساختگی اموال دختر جوان ر ا به سرقت برد. از اموال دزدی فقط 200 هزار تومان نصیب من شد و بقیه نزد پسرعمه ام ماند.

گفتنی است دیگر همدست وی نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش در خانه اش دستگیر و در بازرسی از آنجا بخشی از اموال سرقتی از شاکی کشف شد.

متهم سابقه دار به نام وحید با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و به سرقت اموال شاکی و تهدید وی با چاقو اعتراف کرد.

با توجه به طرح شکایت های مشابه در اداره پلیس، تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

سارق حرفه ای که با همدستی پسرعمه خود، دختران جوان را در «لاین» شکار کرده و با گروگانگیری ساختگی اموالشان را به سرقت می برد، از سوی پلیس دستگیر شد.

شکار دخترجوان در لاین

شکار دخترجوان در لاین
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 41
برگرفته از جام جم/ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف