شکار روح سرگردان
مادر جوان 39 ساله ای به نام " آماندا پاپادوپولوس "اخیرا ویدیویی را در صفحات مجازی منتشر کرد که توانست با واکنش های متعددی روبرو شود!

لحظه شکار روح سرگردان پسربچه در حیاط!

یکی از قدیمی ترین سوالاتی که ذهن اکثر ما انسان ها را از گشذته بسیار دور به خود مشغول کرده است وجود یا عدم وجود ارواح در کنار ما می باشد که طبق برخی مستندات و شواهد این گونه می توان برداشت کرد که آنها وجود دارند و گاها در اطراف ما زندگی می کنند. اما در مقابل برخی نیز هستند که این مورد را به هیچ وجه قبول ندارند و بر این باور هستند که دنیای  ارواح با دنیای ما متفاوت است و آنها به هیچ وجه در کنار ما نسیتند!

اما باز هم دقیقا مشخص نشده است که ارواح وجود دارند و این به باور هر یک از ما مرتبط است که ایا ارواح وجود دارند یا خیر؟1 که گاها با منتشر شدن برخی ویدیوها و تصاویر در صفحات مجازی می تواند نظر ما را نسبت به این حقیقت متفاوت سازد.

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب از یک روح سرگردان در حیاط یک خانه در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مادر جوان 39 ساله ای به نام " آماندا پاپادوپولوس "، اخیرا دوربین های مداربسته خانه آنها صحنه عجیبی را ثبت و ضبط کرده است که در آن یک روح سرگردان که به نظر می رسد روح سرگردان یک پسر بچه می باشد، منتشر نمود. وی این گونه اعلام کرد که مشاهده چنین چیزی برای همیشه نمی تواند رخ دهد و با دیدن این صحنه بسیار زیاد شوکه شد.

اما طبق گزارشات انجام شده، خانم پاپادوپولوس اعلام کرد که حضور این روح در حیاط خانه می تواند به دلیل بازسازی این خانه باشد که منجر به عصبی شدن آن گردید.

ویدیو لحظه شکار روح سرگردان پسربچه در حیاط!

لحظه شکار روح سرگردان پسربچه در حیاط! + فیلم

2.333
این مطلب مفید بود ؟1518
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی