نمناک سرگرمیگوناگون روح ترسناک توسط دوربین گوگل مپ شکار شد!! + عکس
روح گوگل مپ ، شکار روح ترسناک
یکی از کاربران توییتر متوجه تصویری ترسناک از پشت پنجره ی خانه ای تقریبا متروکه شد ، این شکار روح گوگل مپ برای اولین بار نیست که باعث تعجب در فضای مجازی می شود.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396

عکس روح وحشتناک توسط گوگل مپ شکار شد!

یکی از کاربران توییتر با استفاده از اتصال به یکی از دوربین های گوگل مپ متوجه تصویری عجیب شد ، تصویری از چیزی شبیه روح که پشت پنجره ی خانه ای حرکت می کرد.
به گزارش میرر شاید این خوفناک ترین روح شکار شده توسط دوربین های گوگل مپ باشد ، روحی که به حالتی عجیب پشت شیشه پنجره به این طرف و آن طرف حرکت می کند ؛ حالات حرکت او بسیار خوفناک تر از چهره ی اوست. 
"جمی سی" که تصاویر این روح عجیب و وحشتناک را آپلود کرده و در توییتر منتشر کرده است نوشت :با گوگل مپ سعی داشتم خانه ی پدر بزرگم را ببینم ، بعد از اتصال و مشاهده خانه ی پدر بزرگم متوجه صحنه ای عجیب در خانه کناری شدم ، تصویری از یک روح وحشتناک که حرکاتش عجیب و ترسناک بود ، بله با دقت بیشتر متوجه شدم که این عکسی از یک روح با چهره ای ترسناک است.
روح گوگل مپ

عکسی از روح ترسناک شکار شده توسط گوگل مپ

این اولین بار نیست که کاربران اینترنت چنین تصاویری را شکار کرده اند و پیش از این یکی از اعضای توییتر در فرانسه تصویری از روح را در بالکن خانه ای متروکه گرفته بود ، مسئله ای که تا کنون هیچ کس آن را تایید و یا رد نکرده است.

روح ترسناک توسط دوربین گوگل مپ شکار شد!! + عکس

روح ترسناک توسط دوربین گوگل مپ شکار شد!! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف