نمناک سرگرمیگوناگون شکار موش 27 کیلویی در بوشهر تکذیب شد + عکس
شکار موش ، موش
در حالیکه چندی پیش خبرها حاکی از شکار یک موش غول پیکر 27 کیلویی در بوشهر بود پس از پیگیری های به عمل آمده مشخص شد که این خبر واقعیت نداشته است.
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1395

تکذیب شکار موش غول پیکر

برخی خبرهایی که در دنیای مجازی منتشر می شوند بسیار مضحک و باورنکردنی هستند اما با این حال افراد زود باوری هستند که این نوع خبرها را سریعآ با رنگ و لعاب غلیظ تری در اینترنت منتشر می کنند دریغ از اینکه بدانند منبع اصلی خبری که شنیده اند موثق بوده یا نه،انتشار عکس موش 27 کیلویی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از همین خبرهای کذب می باشد که پس از پیگیری های صورت گرفته وجود آن از سمت شهروندان تکذیب شد.

در حالی که بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی نسبت به انتشار این تصویر اقدام کرده اند اما با پیگیری صورت گرفته مشخص شده این تصویر واقعی نیست.

بر اساس این گزارش، فروشندگان و مغازه دارانی که در نزدیکی محلی که تصویر موش 27 کیلویی قرار دارند از این اتفاق اظهار بی اطلاعی کرده و عنوان کردند اصلا چنین اتفاقی در این محل رخ نداده است.

شکار موش


تصویر موجود نشان می دهد که یک فرد، موشی عظم الجثه ای را با بند آویزان کرده که با دقت در این تصویر و سایه پشت تصویر مشخص می شود که تصویر واقعی نیست و فتوشاپ است ضمن اینکه شهروندان بوشهری حاضر در محلی که تصویر آن گرفته شده هم تآیید کردند این تصویر واقعی نیست.

شکار موش 27 کیلویی در بوشهر تکذیب شد + عکس

شکار موش 27 کیلویی در بوشهر تکذیب شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف