نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شکایت رسمی احمد کیارستمی از پزشکان پدرش
احمد کیارستمی ، عباس کیارستمی
احمد کیارستمی در خصوص قصور پزشکان پدرش گفت: در روزهای آتی شکایتی از پزشکان پدرم رسما از سوی خانواده ما مطرح خواهد شد.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395
بازدید : 1,842 نفر

شکایت احمد کیارستمی از قصور پزشکان

احمد کیارستمی بعد از درگذشت پدرش پیگیر پرونده پزشکی پدر شد و با توجه به احتمال قصور پزشکی در درگذشت عباس کیارستمی ،خانواده کیارستمی اعلام کردند که از پزشکان شکایت خواهند کرد و این مساله را به طور رسمی پیگیری خواهند کرد.

پسر بزرگ عباس کیارستمی خبر داد که "بزودی از پزشکان مربوط به پرونده پدرم به طور رسمی شکایت خواهیم کرد."

احمد کیارستمی که در حاشیه ی مراسم یادبود عباس کیارستمی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حاضر بود درباره ی آخرین وضعیت پرونده پدرش که به جهت قصور احتمالی پزشکان در دست بررسی است،بیان کرد:در حال پیگیری هستیم و هنوز شکایتی از طرف ما فایل نشده است.

شکایت رسمی احمد کیارستمی

احمد کیارستمی از پزشکان پدرش شکایت خواهد کرد

او همچنین خبر داد که؛ در روزهای آتی این شکایت رسما از سوی ما (خانواده) مطرح خواهد شد.

عباس کیارستمی که از اسفند سال 94 تا اوایل اردیبهشت 95 به دلیل انجام چند عمل جراحی در ناحیه روده در بیمارستان بستری شده بود و در ماه های اخیر هم چندین بار به بیمارستان مراجعه کرده بود، سرانجام بنا به تصمیم خودش 8 تیر ماه برای تکمیل مراحل درمان به پاریس رفت.

او 14 تیر ماه از دنیا رفت و پیکرش به ایران منتقل شد و 20 تیر ماه در لواسان به خاک سپرده شد.

این هنرمند در هفتم اردیبهشت هنگام ترخیص از بیمارستان در آخرین گفت وگویش گفته بود:من امروز از بیمارستان مرخص می شوم، اما این مرخصی به معنای بهبودی کامل نیست. 50 روز در بیمارستان بوده ام و امیدوارم بتوانم پروسه بهبودی ام را در خانه ادامه دهم.

رییس کل سازمان نظام پزشکی به تازگی در پی برخی نقطه نظرات و انتقادات درباره ی مراحل درمان کیارستمی، طی نامه ای به معاون و دادستان انتظامی نظام پزشکی برای پیگیری و رسیدگی به پرونده پزشکی این هنرمند دستور داد.


کیارستمی در کارنامه ی فیلم سازی اش ساخت فیلم های کوتاه «نان و کوچه»، «زنگ تفریح»، «تجربه»، «دو راه حل برای یک مساله» و .. و فیلم های بلند «گزارش» 1356، «اولی ها» 1362، «خانه ی دوست کجاست؟» 1365، «مشق شب» 1366، «کلوزآپ، نمای نزدیک» 1368، «زندگی و دیگر هیچ» 1370، «زیر درختان زیتون» 1373، «طعم گیلاس» 1376، «باد ما را خواهد برد» 1377، «ABC آفریقا» 1379 را دارد.

شکایت رسمی احمد کیارستمی از پزشکان پدرش

شکایت رسمی احمد کیارستمی از پزشکان پدرش
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف