نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون شکایت حسام نواب صفوی از مجری شبکه فارسی وان
حسام نواب صفوی ، توهین مجری فارسی وان
حسام نواب صفوی بازیگر سینما نسبت به توهین مجری شبکه فارسی وان به مردم ایران واکنش نشان داد.

شکایت حسام نواب صفوی از فارسی وان

نواب صفوی بازیگر سینما از تسلیم شکایت خود به دستگاه قضا درباره توهین مجری فارسی وان خبر داد.

شبکه فارسی وان که به دلیل سریال های سخیف و ضدفرهنگی خود در کشور سازنده اش حق پخش ندارد، پا را فراتر گذاشته و در برنامه خود بطور مستقیم به مردم ایران توهین می کند.

سینا ولی الله مجری یکی از برنامه های شبکه فارسی وان در برنامه چند شنبه با سینا با حالتی بیشرمانه با تعریف لطیفه ای به مردم ایران توهین کرده است.
 
حسام نواب صفوی و مجری فارسی وان

حسام نواب صفوی و مجری farsi1

نواب صفوی در اینستاگرام خود نوشت:" خواستم سکوت کنم ولی دیدم اینجا سکوت به منزله خیانت است ...مردم با غیرت ایران:آیا وضع ما طوری شده که یک نفر از دبی از یک شبکه بطور کاملا ما را کره خر خطاب کند؟ و ما ساکت بنشینیم کجاست آن غیرت ایرانی که کسی در دنیا جرئت نداشت راجع به ما حرف بزند ؟

حتی دشمنان کشور ما هم اینطور جرئت نداشتند تا به امروز مردم غیور ایران را کره خر خطاب کنند آیا اسم این شوخیست؟؟؟؟؟ما همان ملتی هستیم که سالها جنگیدیم و اجازه تعدی و تجاوز به خاک کشور را ندادیم .اگر مردان سرزمین من اراده کنند تو و امثال تو به خاک خواهند افتاد. دوستت را صدا زدی و گفتی کره خر و٢٣ نفر برگشتند و این آمار بالایی می باشد.

کدام ایرانیست که تو را ببینند و جواب تو را ندهد؟؟از دادستان محترم کشور تقاضا میکنم با توجه به توهین صریح وی به مردم کشور و شکایتی که توسط مردم طرح خواهد شد و توسط اینجانب تسلیم دستگاه قضایی خواهد شد تقاضای انتقال وی به دادگاه ایران و محاکمه وی را دارم . و از مردم با غیرت کشورم میخواهم از هویت خود در فضای مجازی علیه وی اقدام نمایند و این درس عبرتی باشد برای کسی که مردم خود را .....خطاب میکند."

حسام نواب صفوی ، شکایت حسام نواب صفوی از مجریfarsi1

شکایت حسام نواب صفوی از مجری شبکه فارسی وان
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 103
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 87 16
برچسب ها :
نظر کاربران
ی ندیمی

ی ندیمی

دمت گرم خیلی مردی

پاسخ دادن 8 11
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف